Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Remington CI91X1 Lokówka

By 17:52:00 , , , , ,

Remington CI91X1 Lokówka
Życie w szybkim tempie, brak czasu na porządne zajęcie się sobą, wszytko robione na szybkiego? Nie ważne, jaki styl życia prowadzisz. Ważne, by zawsze wyglądać olśniewająco. A jednym z elementów looka z efektem WOW są super ułożone, zdrowe i zadbane włosy. Remington zdaje się odgadywać potrzeby współczesnych kobiet i proponuje nowe rozwiązania w kwestii dbania o wygląd. Teraz zaproponował lokówkę PROluxe. Jak wygląda jej stosowanie i dlaczego jest rekomendowana? Zapraszam do lektury.
Remington CI91X1 Lokówka
Lokówka Remington CI91X1 posiada wyjątkowy, lekko zwężany kształt ot powierzchni nadającej lokom ich wygląd. Przez to, umożliwia zakręcenie idealnych, naturalnie wyglądających fal, które pozostaną perfekcyjne przez cały dzień. Do tego, posiada specjalną powłokę, która zapobiega ześlizgiwaniu się z niej włosów w trakcie tworzenia fryzury. Dlatego mówi nie! bałaganowi na głowie oraz chroni nas przed poprawianiem ułożenia włosów na gorącej powierzchni, co może skończyć się oparzeniami.

Urządzenie posiada funkcję PRO+ co oznacza, że po włączeniu osiąga temperaturę 185°C, czyli optymalną, aby zakręcić cudowne loki, a jednocześnie nie zniszczyć gładkiej powierzchni włosa. Dzięki temu ma się jeden problem z głowy, a raczej… no właśnie zostaje na głowie to co ma zostać dla pięknego wyglądu.
Remington CI91X1 Lokówka
Oprócz tego istnieje też możliwość manualnej zmiany temperatury w przedziale od 120 do 210 stopni, bo dobrze wiemy, że różne włosy są podatne na różną temperaturę. Wybrana wartość ukazuje się na cyfrowym wyświetlaczu. Lokówka marki Remington to także wykorzystanie technologii OPTI-heat, czyli inteligentne dawanie ciepłą tam, gdzie jest ono potrzebne.
Remington CI91X1 Lokówka
Całość to niezwykle proste w obsłudze, bezpieczne urządzenie, które w szybki sposób pozwala na wymodelowanie absolutnie zjawiskowej fryzury. Lokówka, staje się przez to czymś, co warto mieć w kosmetyczce. Do tego dochodzi wyjątkowo ładny i elegancki design pasujący do delikatnej, kobiecej ręki.

Skrót informacji:

  • Cyfrowy wyświetlacz:tak
  • Ilość ustawień temperatury:10 - od 120°C do 210°C
  • Funkcja Pro+:automatycznie ustawia temperaturę na 185°C
  • Szybkie nagrzewanie:tak - 30 s
  • Automatyczne wyłączenie:tak - po 60 minutach nieużywania
  • Powłoka antypoślizgowa:tak
  • Wyświetlanie temperatury:tak
  • Średnica korpusu:25 - 38 mm
  • Etui do przechowywania:tak
  • Obrotowy przewód sieciowy:tak

0 komentarze