Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

SENCOR SWK 1280SS Czajnik elektryczny

By 17:57:00 , , , , , ,

SENCOR SWK 1280SS Czajnik elektryczny
Ciekawy nowych rozwiązań w branży AGD? Inteligentny czajnik elektryczny SENCOR SWK 1280SS to coś, na czym na pewno warto zawiesić oko. Skupmy się na jego kilku ważnych cechach niż oczywista jego funkcja w kuchni.

Czajnik SWK 1280SS posiada świetny, nowoczesny design. Wykonany jest z połączenia najwyższej jakości niemieckiego szkła Schott w połączeniu z elementami ze stali nierdzewnej. To właśnie z niej wykonane jest też dno grzewcze, z zakrytą spiralą. Podstawa, także ze stali nierdzewnej, posiada możliwości ustawiania funkcji potrzebnych do przygotowywania różnego rodzaju herbat czy naparów ziołowych. Pomaga w tym także niezwykle wysokiej jakości sitko ze stali nierdzewnej, idealne dla zaparzania ziół i herbat.
SENCOR SWK 1280SS Czajnik elektryczny
Informacje na temat uruchomionego trybu możemy zaobserwować na przyciskach podświetlanych diodami LED. Czajnik SENCOR wyposażony jest w elektroniczną regulację temperatury w zakresach 75/85/90/95/100 °C, jak i ma możliwość jej utrzymania (nie tylko podgrzewania). Oprócz tego urządzeni posiada standardową sygnalizację zarówno dźwiękową, jak i wizualną włączenia, wyłączenia oraz osiągnięcia ustawionej temperatury. Do tego standardem są już różnego rodzaju zabezpieczenia. W przypadku SWK 1280SS mówimy o automatycznych systemach wyłączania w przypadku osiągnięcia przez wodę wymaganej temperatury oraz przy zdjęciu czajnika z podstawy.
SENCOR SWK 1280SS Czajnik elektryczny
Jeżeli chodzi o czysto techniczne informacje, inteligentny czajnik elektryczny jest urządzeniem o pojemność 1,2 l, czyli raczej dla przeciętnej wielkości rodziny. Wyposażony jest w innowacyjną wylewkę ułatwiającą obsługę, bez kapania i wylewania się wody. System łatwego otwierania pokrywki pomaga w obsłudze i zapobiega poparzeniom. Czajnik działa z mocą 1200-1400 W, a więc całkiem sporo jak na tak podręczne urządzenie. Waży 890 g (pusty czajnik bez podstawy).
SENCOR SWK 1280SS Czajnik elektryczny
Czy SWK 1280SS marki Sencor jest przydatny? Na pewno, szczególnie tam, gdzie ceniona jest parzona herbata, czy ziołowe napary, ale nie tylko.

Skrót informacji:

  • Materiał:stal szlachetna i szkło Schott
  • Profilowany dziubek:tak
  • Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika:tak
  • Regulacja temperatury:tak - 75/85/90/95/100 °C
  • Wyjmowane sitko na herbatę ze stali nierdzewnej:tak
  • Automatyczna funkcja  utrzymywania temperatury:tak
  • Pojemność:1,2 l
  • Obrotowa podstawa:tak
  • Urządzenie przeznaczone również dla osób niesłyszących:tak - kontrolka świetlna pracy
  • Moc:1400 W

0 komentarze