Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Philips HR2645/40 Viva Collection Blender ręczny

By 17:42:00 , , , , , , ,

Philips HR2645_40 Viva Collection Blender ręczny
Przygotowanie prostych deserów, smoothie, zup krem, czy innych „gładkich” potraw to zawsze dosyć duże wyzwanie dla urządzeń AGD. Niektóre są za słabe, inne niewygodne, jeszcze inne nie są w stanie pracować tak, aby można w nich było przygotowywać różne rodzaje potraw o różnej gęstości. A jak w takiej sytuacji wygląda Philips HR2645/40 Viva Collection Blender ręczny ?

Może się okazać, że całkiem nieźle. Blender Viva Collection od Philipsa zaopatrzony jest w silnik o mocy 700W. Jest to optymalna siła, aby bezproblemowo rozdrabniać każdy rodzaj produktów spożywczych, bez względu na ich twardość. Do blendera dodany jest kielich o pojemności 1 litra, z bezpiecznego i wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Philips HR2645_40 Viva Collection Blender ręczny
Jako, że jest to blender ręczny ważne, aby jego obsługa była prosta a samo urządzenie niezbyt ciężkie, szczególnie gdy ma być używane przez delikatną, kobiecą dłoń. Blender Philips jest dosyć lekki jak na solidność jego wykonania. Zapatrzony jest też w ergonomicznie zaprojektowany uchwyt, który sprawia, że bez problemu się go trzyma, jak i łatwo manewruje.

Blender ręczny ProMix Viva Collection marki Philips to także technologia SpeedTouch, dająca możliwość intuicyjnej obsługi. Przycisk odpowiedzialny za pracę blendera zwiększa swoją moc wraz ze zwiększeniem siły nacisku. W ten sposób wykorzystywany jest w pracy naturalny odruch ludzkiego ciała. Oczywiście nie neguje to posiadania także ulubionego przez niektórych przycisku turbo! ;)
Philips HR2645_40 Viva Collection Blender ręczny
Końcówki miksujące są łatwo odłączane za pomocą jednego przycisku, dając możliwości szybkiej ich zmiany. A jest, co zmieniać, gdyż końcówka blendera to nie tylko standardowe noże tnące, ale w komplecie także otrzymujemy trzepaczkę do ubijania piany, czy majonezu. Oprócz tych akcesoriów możemy także zamontować rozdrabniacz w rozmiarze XXL, jak i tłuczek do ziemniaków, stworzony dla fanów gładkiego, lekkiego purée. Wymienialne końcówki łatwo oczyścić w zmywarce.
Philips HR2645_40 Viva Collection Blender ręczny
Mówiąc o końcówkach, blendera niezwykle ważną jest też informacja, że blender Viva Collection marki Philips, posiada podstawową końcówkę stworzoną w technologii Philips ProMix. Trójkątne, metalowe zakończenie, o lekko falistym kształcie, gwarantuje według naukowców z Uniwersytetu w Stuttgarcie optymalną wydajność.

Skrót informacji:

  • Pojemność dzbanka i rozdrabniacza:1 l
  • Silnik o mocy:700 W
  • Technologia SpeedTouch:tak - w przycisku
  • Technologia Philips ProMix:tak - zapewnia optymalne miksowanie
  • Akcesoria:trzepaczka, tłuczek do ziemniaków, trzepaczka
  • Funkcja turbo:tak
  • Możliwość mycia w zmywarce:tak
  • Odłączany wałek:tak
  • Długość przewodu:1,2 m
  • Gwarancja:2 lata

0 komentarze