Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

SENCOR SBL 2206YL Smoothie Blender

By 17:59:00 , , , , , , , ,

SENCOR SBL 2206YL Smoothie Blender
Dla wszystkich, którzy uwielbiają aktywny tryb życia, świeże produkty i niesamowity smak owoców, powstał SENCOR SBL 2206YL Smoothie Blender. Świetne, poręczne urządzanie, idealne do przygotowywania koktajli zarówno do wypicia na świeżo po ich zrobieniu w domu, jak i dla tych, którzy chcą mieć takowe pod ręką na rowerze czy siłowni.
SENCOR SBL 2206YL Smoothie Blender
Prosty w obsłudze blender; po prostu wrzucasz owoce czy warzywa i wduszasz przycisk zasilający. Nie potrzeba Ci przecież wielu funkcji ani kombinacji, aby przyrządzić smaczne smoothie ze świeżych owoców. Silnik blendera to urządzenie pracujące z mocą 250 W. Tyle wystarczy, aby lekko rozdrobnić nawet twardsze produkty. Wydajności urządzeniu dodają cztery wymienne ostrza ze stali nierdzewnej pokryte warstwą niezniszczalnego tytanu. Dla cięższych zadań blender może pracować w trybie pulsacyjnym, dla skutecznego mieszania składników. Podczas pracy mechanizm jest zabezpieczony na blacie kuchennym przyssawkami antypoślizgowymi, tak by nie doszło do strącenia urządzenia.
SENCOR SBL 2206YL Smoothie Blender
Blender SENCOR posiada w zestawie dwie butelki o pojemnościach 0,3 i 06 litra, które funkcjonują, jako samodzielne bidony po odłączeniu ich od podstawy blendera. Zaprojektowane są one w taki sposób, by pasowały do standardowych uchwytów samochodowych, czy rowerowych. Ponadto niestraszne im wypadki, jakie mogą się zdarzyć podczas aktywności fizycznej. Wykonane są super wytrzymałego Tritanu, niezawierającego Bisphenolu A, czyli częstej niestety w produktach substancji, niebędącej szczególnie dobrej dla zdrowia. Przez to Smoothie Blender SBL 2206YL jest także idealny, do przygotowywania dzieciakom koktajlu do szkoły czy przedszkola, nie martwiąc się o to, że stłuką butelkę lub że narażamy je na szkodliwe chemikalia. Oczywiście są one przykryte wieczkiem bidonowym, ułatwiającym picie koktajlu.
SENCOR SBL 2206YL Smoothie Blender
Smoothie Blender SBL 2206YL Sencor, to możliwość wyboru pomiędzy dziewięcioma wiosennymi, smakowitymi kolorami, tak by samo urządzanie przypominało CI, że czas zadbać o zdrowe i ekologiczne potrawy dla całej rodziny.

Skrót informacji:

  • Dwie butelki o pojemności:0,6 i 0,3 l
  • Maksymalna temp. cieczy:40 °C
  • Maksymalny czas pracy:2 min. miękkie / 1 min. twardsze surowce
  • Możliwość mycia w zmywarce:tak
  • Hałas:85 dB
  • Moc:250 W
  • Wieczko bidonowe:tak
  • Bidony nie zawierają BPA:tak
  • Tryb pulsacyjny:tak
  • Noże:ze stali nierdzewnej pokryte tytanem

GDZIE KUPIĆ


0 komentarze