Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Philips HD9357/11 Viva Collection Czajnik

By 15:56:00 , , , , , , ,

Philips HD9357/11 Viva Collection Czajnik
Wygodny, szybki, elegancki na tyle, aby prezentował się dobrze na blacie czy stole kuchennym, a do tego w pełni funkcjonalny. Taki powinien być idealny czajnik. Jeżeli też szukasz czegoś, spełniającego powyższe wymagania, może warto zerknąć na czajnik elektryczny Viva Collection HD9357/11 od Philipsa?

Jak wszystkie produkty z linii Viva Collection czajnik elektryczny to poza solidnością także niezwykle estetyczne wykonanie. Całość z wytrzymałej, zmatowionej stali szlachetnej, pięknie kontrastuje z błękitnym podświetleniem LED, jakie znajduje się przy wskaźniku wody (a nawet dwóch, umiejscowionych po obu stronach czajnika), jak i w przycisku zasilania podczas pracy. Pokrywa także stalowa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, nie tylko dopełnia elegancki wygląd. Jest ona otwierana za pomocą przycisku umiejscowionego na uchwycie dzbanka, dlatego też nie ma zagrożenia oparzenia się parą podczas uzupełniania wody w urządzeniu. Tak samo osłonięta stalą została podstawa czajnika, gwarantując bezpieczeństwo jej stosowania, jak i przedłużając znacznie żywotność sprzętu.
Philips HD9357/11 Viva Collection Czajnik
Obustronny wskaźnik wody i podstawka 360 stopni sprawia, że sprzęt może być z łatwością i odpowiednim zachowaniem bezpieczeństwa używany zarówno przez osoby prawo, jak i leworęczne. Kolejny element ze stali szlachetnej to płaski element grzejny wewnątrz czajnika, który wraz z mocą 2200 W sprawia, że woda dochodzi do stanu wrzenia w kilka chwil.

Czajnik spełnia też inne normy bezpieczeństwa, jak przystało na nowoczesny sprzęt AGD. Następuje automatyczne jego wyłączenie po zagotowaniu wody, jak i podczas podniesienia go z podstawy, a także, gdy wykryje zbyt mała ilość wody.
Philips HD9357/11 Viva Collection Czajnik
Philips HD9357/11 Viva Collection Czajnik zaopatrzony jest także w filtr z mikro siateczką dbający o to, by w napojach nie pojawił się osad ani fragmenty kamienia.
Czajnik o pojemności 1,7 litra to idealny sprzęt dla średniej wielkości rodzin, ale i dla mniejszych, które często potrzebują dużej ilości wrzątku.

Skrót informacji:

  • Materiał:stal szlachetna
  • Profilowany dziubek:tak
  • Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika:tak
  • Wyświetlacz LED:tak
  • Wskaźnik poziomu wody:tak
  • Napełnianie przez pokrywkę i dziobek:tak
  • Pojemność:1,7 l
  • Obrotowa podstawa:tak
  • Długość przewodu:0,75  m
  • Moc:2200 W

0 komentarze