Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Remington CB7400 Szczotka do prostowania włosów

By 17:52:00 , , , , , ,

Remington CB7400 Szczotka do prostowania włosów
Niesforne loki sprawiają, że wyglądasz jak strach na wróble? A co dopiero jak na dworze zimno i mokro. Wtedy na głowie zamiast ładnej, grzecznej fryzury, powstaje nieład i to bynajmniej nie artystyczny. Ale jest na to rozwiązanie, skuteczne i nieszczególnie skomplikowane. Remington wypuścił na rynek, niezwykle prostą w obsłudze szczotkę do prostowania włosów CB7400. Dzięki niej uzyskasz proste, lśniące włosy w zaledwie parę chwil. Produkt ten będący połączeniem prostownicy i szczotki nadaje się do używania, nawet gdy mamy niewiele czasu.
Remington CB7400 Szczotka do prostowania włosów
Dzięki temu, że szczotka do prostowania włosów CB7400 Remington ma taką, a nie inną formę, używanie jej nie daje efektu przyklapniętych włosów, takiego, jaki jest w przypadku stosowania tradycyjnych prostownic. Włosy są puszyste i pełne blasku. Dodatkowo zaopatrzona została w antystatyczną technologię, aby kosmyki nie skręcały się pod żadnym pozorem.

Szczotka do prostowania włosów jest wykonana z ceramicznego włosia, które nadaje włosom dodatkowego połysku. Pracuje w trybie 3 poziomów temperatur; 150,190 i 230 stopni, tak by dospawać ją optymalnie do rodzaju włosów. Oczywiście dla bezpieczeństwa i jak najwyższego komfortu, poszczególne elementy szczotki, którymi należy manipulować posiadają ochronę przed nagrzewaniem.
Remington CB7400 Szczotka do prostowania włosów
A będąc przy nagrzewaniu. Wystarczy tylko 30 sekund, by uzyskać odpowiednią temperaturę urządzenia. To szybkie uzyskiwanie optymalnej temperatury sprawia, iż szczotka jest gotowa do użycia, nawet gdy czeka nas nagłe, niezapowiedziane wyjście. Dla bezpieczeństwa użytkowania, podczas pośpiechu posiada też funkcję automatycznego wyłączania po 60 minutach. Nie myśl po wyjściu o tym, czy aby na pewno ja wyłączyłaś, tylko ciesz się spotkaniem!

Dla komfortu używania otrzymujemy w komplecie aż 180-centymetrowy obrotowy przewód zasilający, jak i poręczne etui do przechowywania sprzętu.
Remington CB7400 Szczotka do prostowania włosów
Remington gwarantuje niezawodność jej użycia i chyba rzeczywiście ma ona ku temu potencjał, skoro wraz z zakupem szczotki do prostowania włosów CB7400 otrzymuje się 4-letnią gwarancję. 3 lata tak po prostu a dodatkowy rok po zarejestrowaniu się na stronie producenta.

Skrót informacji:

  • Ceramiczne włosie:tak
  • Ilość ustawień temperatury:3 - 150, 190, 230 °C
  • Automatyczne wyłączanie:tak - po 60 minutach
  • Szybkie nagrzewanie:tak - 30 s
  • Długość kabla:1,8 m
  • Włącznik On/Off:tak
  • Wyświetlanie temperatury:tak
  • Obrotowy przewód sieciowy:tak
  • Etui do przechowywania:tak
  • 3 lata gwarancji:+ 1 rok po rejestracji się na stronie producenta


0 komentarze