Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Remington AC9140 PROluxe Suszarka do włosów

By 18:10:00 , , , , , ,

Remington AC9140 PROluxe Suszarka do włosów
Suszarka do włosów Remington AC9140 PROluxe to świetny produkt dla kobiet, które codziennie dbają o super wygląd, jak i zdrowie swoich włosów. A to wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i metod, dzięki którym możesz powiedzieć „nie” przesuszonym włosom, zniszczonym nadmiernym stosowaniem suszarki. Suszarka do włosów PROlux AC9140, to możliwość uzyskania efektu modelowania włosów prosto z salonu, bez zniszczeń i problemów z elektryzowaniem. Tylko zdrowe włosy dadzą efekt maksymalnie zadbanej fryzury.
Remington AC9140 PROluxe Suszarka do włosów
Jak to się dzieje, że suszarka do włosów Remington, jest taka wyjątkowa? Zawdzięcza to działaniu ponad 90% większej ilości jonów, niż znajduje się w innych suszarkach jonowych. Do tego dochodzi silnik o mocy 2400 W, co daje niesamowite efekty.

Według producenta, marki Remington brak szkody dla włosów przy stosowaniu suszarki PROlux AC9140, to także zasługa innego, inteligentnego rozwiązania. Systemu OPTIHeat, który został zaprojektowany tak, aby dostarczać ciepło tylko wtedy, gdy konkretny rejon tego potrzebuje. Przez to nie ma problemu ze zbyt dużym przesuszeniem i tak już często zniszczonych włosów, poddawanym zabiegom modelującym. Remington opracował koncentrator o jeszcze bardziej optymalnym kształcie. Przepływ powietrza i rozprowadzania ciepła nigdy jeszcze nie był tak dokładny w miejscach, gdzie jest to potrzebne.
Remington AC9140 PROluxe Suszarka do włosów
Suszarka do włosów AC9140 to także rozwiązanie technologiczne PRO + Style Shoot, gwarantujące dokładne i trwałe wymodelowanie fryzury, która pozostaje idealna przez cały dzień.
Remington AC9140 PROluxe Suszarka do włosów
Te wszystkie opcje dają nam suszarkę do włosów, która nadaje się dla każdego. Nie ważne czy masz długie, czy krótkie włosy. Czy są proste, czy może układają się w niesforne loki. Suszarka od Remingtona jest stworzona nawet do zadań specjalnych. Nie straszne jej modelowanie nawet najbardziej mało podatnych na układanie włosów. Dzięki niej codziennie możesz wyglądać tak, jakbyś właśnie wyszła z salonu.

Skrót informacji:

  • Maksymalna moc:2400 W
  • Węższy koncentrator powietrza:tak - 7 mm
  • Dyfuzor:tak
  • Regulacja ustawienia temperatury:tak - 3 stopnie
  • Regulacja ustawienia prędkości:tak - 2 stopnie
  • Jonizacja:tak
  • Nadmuch zimnego powietrza:tak
  • Zdejmowana tylna kratka:tak - ceramiczna
  • Waga:0,6 kg
  • Uchwyt do zawieszenia:tak

0 komentarze