Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Morphy Richards 228000 Toster Redefine

By 17:33:00 , , , , ,

Morphy Richards 228000 Toster Redefine
Niezwykłe urządzenie do zwykłej kuchni? Morphy Richards 228000 Toster Redefine, innowacyjny sprzęt, pozwalający na zrobienie chrupiących grzanek, w zupełnie nowy sposób. Toster ten wykonany jest z wytrzymałego materiału, jakim jest ThermoGlass. Ten niezawodnie działający, a jednocześnie zupełnie przezroczysty materiał, daje możliwość całkowitego nadzoru nad procesem przypiekania kromki. Urządzanie to cztery bezbarwne panele, z czego dwa zewnętrzne pełnią funkcję izolacyjną, natomiast środkowe są płytami grzewczymi, doskonale przypiekającymi tosty. Thermoglass pozwala także na bardziej równomierne rozkładanie się ciepła a tym samym odpowiednie przypieczenie na całej powierzchni grzanki, w przeciwieństwie do stosowanych standardowo metalowych grzałek.
Morphy Richards 228000 Toster Redefine
Intuicyjny panel sterowania z wyświetlaczem umożliwia ustawienie pożądanego poziomu opieczenia, a timer pokazuje, ile czasu zostało do uzyskania tego efektu. Dodatkowo pojawia się powiadomienie dźwiękowe w momencie, kiedy grzanki zaczynają się rumienić, jak i gdy nastąpił koniec procesu opiekania. Toster Morphy Richards wykorzystuje także automatyczne wznoszenie się i opadanie rusztu, dla jeszcze lepszego efektu równomierności przyrumienienia. Komora jest regulowana, jeżeli chodzi o jej szerokość, dlatego bez większego problemu można opiekać w nim nawet niewymiarowe kromki.
Morphy Richards 228000 Toster Redefine
Toster Redefine opieka z mocą 2000 W, uzyskując bardzo szybki pożądane efekty. W ten sposób w krótkim czasie możemy przygotować grzanki dla całej rodziny. Oprócz tego posiada program rozmrażający zamrożone wcześniej pieczywo, jak i możliwość ustawienia samego podgrzania ostudzonego tostu, bez konieczności kolejnego jego opiekania.
Morphy Richards 228000 Toster Redefine
Łatwy do utrzymania w czystości dzięki wyjmowanej tacce na okruchy. Co ważne, głównie ze względu na to, iż obudowa umożliwia stałą obserwację procesu opiekania, istnieje w nim możliwość przerwania pracy na żądanie. W ten sposób możemy też odkryć na przyszłość, ile czasu potrzebujemy do uzyskania ulubionego poziomu opieczenia.

Skrót informacji:

  • Ilość komór:1 - na 2 tosty
  • Moc:2000 W
  • Regulacja szerokości komory:tak
  • Regulacja stopnia opiekania:tak
  • Wyjmowana tacka na okruchy:tak
  • Rozmrażanie/Podgrzewanie:tak/tak
  • Przerywanie opiekania:tak
  • Podświetlany panel przedni:tak
  • Ruszt na kromki chleba:tak
  • Podświetlane przyciski:tak


0 komentarze