Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Morphy Richards 108102 Czajnik elektryczny

By 17:18:00 , , , , , , ,

Morphy Richards 108102 Czajnik elektryczny
Ciekawe rozwiązania i innowacje dla Twojej kuchni? Chcesz mieć coś niesztampowego, co będzie docenione przez innych? Zastanów się nad zakupem Morphy Richards 108102 Czajnik elektryczny. Stylowego i nowoczesnego jednocześnie.

Czajnik elektryczny o objętości 1,5 l jest idealny dla większej rodziny, lub gdy często gościmy przyjaciół i krewnych. Jednorazowo może zagotować nawet do sześciu filiżanek wody. Zadbanie o odpowiednią ilość wspomaga znajdujące się z tyłu czajnika okienko z podziałką. Sam proces gotowania przebiega niezwykle szybko, gdyż sprzęt pracuje z mocą 2200W! Element grzewczy czajnika jest ukryty i jak to w tego typu grzałkach jest rozwiązywane, podstawa jest w pełni obrotowa, co pozwala na łatwe korzystanie z czajnika zarówno przez osoby prawo, jak i leworęczne.
Morphy Richards 108102 Czajnik elektryczny
Przycisk on/off jest podświetlany, umożliwiając rozpoznanie, czy czajnik został włączony. Dodatkowo posiada czujnik bezpieczeństwa, automatycznie wyłączający sprzęt w momencie, kiedy w pojemniku brakuje wody. Przewód zasilający podstawę posiada możliwość ukrycia w schowku, dlatego nie zajmuje on niepotrzebnie przestrzeni na blacie. Czajnik Morphy Richards posiada także gwizdek (ciekawe, proste, tradycyjne rozwiązanie, a jednocześnie rzadko pojawiające się w nowoczesnych sprzętach), otwieraną pokrywę z dużym wlewem wody, oraz wyposażony jest w antypoślizgowe stopki.
Morphy Richards 108102 Czajnik elektryczny
Producent zastosowywał w czajniku system wyjmowanego filtra antyosadowego, który chroni przed dostaniem się do napojów razem z wodą osadów wapiennych powstałych w skutek przegotowywania tak zwanej twardej wody. Filtr ten jest łatwy do oczyszczenia, a następnie ponownego zamontowania.
Morphy Richards 108102 Czajnik elektryczny
Całość wykończona niezwykle oryginalną obudową tłoczoną w coś a la kryształki, gwarantującą niepowtarzalny design. Wysoka jakość tworzywa bez zastosowania niebezpiecznego bisfenolu A, gwarantuje bezpieczeństwo przegotowywania w nim wody z dala od przemysłowych toksyn, które mogą się uwalniać podczas podgrzewania, zagrażając zdrowiu najbliższym nam osób.

Skrót informacji:

  • Materiał obudowy:tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Moc:2200 W
  • Pojemność:1,5 l
  • Zdejmowalny filtr:tak
  • Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu:tak
  • Podświetlanie wskaźnika wody:tak
  • Obrotowa podstawa 360°:tak
  • Wskaźnik poziomu wody:Pojedyncze okno z tyłu0 komentarze