Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Camry CR 4702 Krajalnica

By 17:51:00 , , , , , ,

Camry CR 4702 Krajalnica
Ile razy krojąc ciepły chleb albo starając się pokroić wędlinę na cieniutkie plasterki, w duchu żałujemy, że nie mamy urządzenia, które by nas w tym wspomogło? Krajalnica Camry CR 4702 to właśnie taki sprzęt. Niewielka, prosta w obsłudze, pozwalająca na zmianę grubości plastrów, nadająca się do krojenia wędlin, serów, chleba i co tam jeszcze potrzebujemy zamienić w cieniutkie plasterki. Łatwa w użyciu, bezpieczna i praktycznie bezusterkowa.
Camry CR 4702 Krajalnica
Krajalnica Camry CR 4702 to przede wszystkim najwyższej klasy ostrze wykonane z niezniszczalnej stali szlachetnej, które pozwala nie tylko na precyzyjne ciecie, ale daje też gwarancję, że przez długi czas użytkowania nie będzie się ono tępić, czy szarpać krojonych produktów. Jego średnica to 19 cm, a więc nie ma problemów z krojeniem nawet dużych fragmentów świątecznej szynki, czy puszystego, dużego bochenka wiejskiego chleba. Silnik krajalnicy pracuje z mocą 200 W, dzięki czemu tracza tnąca poradzi sobie nawet z nieco bardziej twardymi produktami.
Camry CR 4702 Krajalnica
W Krajalnicy Camry CR 4702 mamy możliwość operowania pożądaną grubością, którą dowolnie regulujemy w zakresie od 0 do 15 mm. Aby być pewnym aktualnych ustawień, są one ukazane na znajdującym się na urządzeniu wskaźniku. Zakres ten umożliwia na otrzymanie zarówno cieniutkich jak pergamin plastrów wędliny czy sera, które mogą być przydatne np. przy tworzeniu zdobień carvingowych do potraw, jak i na cięcie grubych pajd chleba.
Camry CR 4702 Krajalnica
Camry w swojej krajalnicy zadbało także o komfort i bezpieczeństwo korzystania. Urządzenie wyposażane jest w stolik, który można w każdej chwili bezproblemowo złożyć. Do tego dochodzi wyjmowany popychacz, który za każdym razem możemy umyć, aby zapobiec mnożeniu się na nim bakterii. Całe urządzenie jest bardzo stabilne, jego wymiary oscylują w granicach 42.7 × 28.2 × 30.3 cm, a jego waga to około 4,3 kg.
Camry CR 4702 Krajalnica
Krajalnica Camry CR 4702 przyda się w każdej kuchni i może okazać się bezpieczniejszą, a także o wiele bardziej precyzyjną alternatywą dla krojenia ostrymi nożami.

Skrót informacji:

  • Maksymalna moc:200 W
  • Regulacja grubości krojenia:tak - 0-15 mm
  • Średnica noża:19 cm - stal szlachetna
  • Wskaźnik grubości krojenia:tak
  • Wyjmowany popychacz:tak
  • Składany stolik:tak
  • Głośność pracy:poniżej 75 dB
  • Dopuszczalny czas pracy:5 min
  • Waga:4,3 kg
  • Kolor:srebrny

0 komentarze