Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Russell Hobbs 22900-56 Mikser ręczny z misą

By 18:14:00 , , , , , , ,

Russell Hobbs 22900-56 Mikser ręczny z misą
Już nasze mamy wiedziały, że mikser ręczny to jedno z niezastąpionych urządzeń kuchennych, które doskonale ułatwi pracę podczas przygotowywania posiłków, a zwłaszcza słodkich deserów. Wie o tym także marka Russell Hobbs, dlatego w swojej ofercie daje nam mikser ręczny z misą. To tradycyjny i niezwykle przydatny sprzęt, który jednocześnie idzie z duchem czasu, jak i pozostaje tak samo użyteczny, jak dwie – trzy dekady temu.
Russell Hobbs 22900-56 Mikser ręczny z misą
Russell Hobbs 22900-56 Mikser ręczny z misą przydaje się zarówno dla zaprawionych w bojach gospodyń, jak i tych, które stawiają dopiero pierwsze kroki w kuchni. Bardzo ważną funkcją przemawiającą za jego uniwersalnością jest możliwość odłączenia go podstawy z misą. W ten sposób mamy po prostu mikser ręczny. Jeżeli natomiast potrzebujemy skrupulatnego i długotrwałego mieszania, podczepiamy urządzenie do podstawy i mamy obie ręce wole, aby dosypywać kolejne składniki, lub po prostu przysiąść na chwilę. Misa miksera ma objętość 3,5 litra i posiada system automatycznego obrotu w kierunku przeciwnym do obrotu końcówek mieszających.

Praca miksera to pięć stopni prędkości obrotów plus niezastąpiona funkcja turbo, znana z podobnych modeli. Silnik urządzenia ma moc 300 W, więc nie ma się co martwić o jego przegrzanie podczas mieszania nawet gęstego ciasta. Da sobie radę ;).
Russell Hobbs 22900-56 Mikser ręczny z misą
Końcówki miksera to komplet standardowych trzepaczek do ubijania kremów, śmietany czy białka jaj oraz końcówki do mieszania ciasta. Obie pary wykonane z najwyższej jakości, odpornej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Nie ma obaw o ich wypaczenie czy ułamanie podczas przyrządzania posiłków.
Russell Hobbs 22900-56 Mikser ręczny z misą
Obudowa miksera, łącznie z misą i podstawą wykonane są z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, odpornego na pękanie jak i plamy nie do zmycia. Biały kolor z delikatnymi Zielonymi elementami to swego rodzaju klasyka w kuchni. Tak więc Russel Hobbs i jego mikser ręczny z misą, polecany jest dla każdego, kto ma sentyment do tego typu urządzeń, ceni ich wielofunkcyjność i niezawodność.

Skrót informacji:

  • Ilość poziomów prędkości:5
  • Funkcja turbo:tak
  • Pojemność misy:3,5 l
  • Samoobracająca się misa:tak
  • Moc:300 W
  • Maksymalny czas ciągłej pracy:3 min. - przerwa 3 min.
  • Możliwość mycia misy w zmywarce:nie
  • Końcówki w zestawie:2 ubijaczki i 2 haki do ciasta

0 komentarze