Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

REDMOND RK-M143-E Czajnik elektryczny

By 17:38:00 , , , , ,

REDMOND RK-M143-E Czajnik elektryczny
REDMOND RK-M143-E Czajnik elektryczny to wysoce estetyczny, wydajny i nieodzowny sprzęt w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru. W zależności od naszych upodobań bądź tego, w jaki sposób wyposażone jest nasze pomieszczenie kuchenne, możemy wybrać korpus z matowej stali nierdzewnej w kolorze szarym, brązowym lub słodkiego szampana. Ale nie kolor tu najważniejszy. Czajnik RK-M143-E to wysoka jakość i wygoda użytkowania.

Urządzenie o pojemności 1,7 l spokojnie wystarcza dla przygotowania herbaty dla całej rodziny do posiłku, czy kawy dla popołudniowych gości. Dzięki mocy 1850-2100 W, woda zagotowuje się w bardzo krótkim czasie, po którym oczywiście następuje automatyczne wyłączenie się czajnika, co jest już standardem wśród tego typu urządzeń. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że czajnik REDMOND, to także wynik procesów technologicznych, które gwarantują, iż sprzęt wykonany jest z wysokiej jakości, jak i ekologicznych materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że przegotowywana w nim woda, będzie w pełni zdrowa i bezpieczna, nawet dla najmłodszych i nie będzie następować żadne uwalnianie toksycznych związków.
REDMOND RK-M143-E Czajnik elektryczny
Czajnik REDMOND RK-M143-E to sprzęt działający w oparciu o grzałkę tarczową, więc jak ma to miejsce w tego typu rozwiązaniach, jest urządzeniem bazującym na podstawie pozwalającej na obrót czajnika o 360°. Wtyczka centralna Strix® będąca elementem łączącym podstawę zasilającą z korpusem to obietnica bezusterkowej i bezpiecznej pracy. Sam czajnik posiada filtr przeciw osadzaniu się kamienia, który można bezproblemowo wyjąć i oczyścić zapewniając tym samym urządzeniu wiele lat wydajnej i cichej pracy.

Dodatkowo pojemnik na wodę posiada wyraźną i czytelną podziałkę informującą o jej poziomie znajdującą się przy uchwycie. Całość podświetlana diodami LED, aby ułatwić korzystanie, jak i umożliwić bezproblemową identyfikację poziomu zawartości wody i statusu pracy.
REDMOND RK-M143-E Czajnik elektryczny
Elegancki, wydajny, bezpieczny, wysokiej jakości. Nie wiesz, jaki czajnik kupić? Wypróbuj REDMOND RK-M143-E.

Skrót informacji:

  • Materiał obudowy:stal nierdzewna
  • Moc:1850-2100 W
  • Pojemność:1,7 l
  • Zdejmowalny filtr:tak
  • Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu:tak
  • Podświetlanie wskaźnika wody:tak
  • Obrotowa podstawa 360°:tak
  • Wymiary:215×155×223 mm

GDZIE KUPIĆ


0 komentarze