Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Camry CR 7028 Myjka do okien

By 17:25:00 , , , ,

Camry CR 7028 Myjka do okien
Gładkie powierzchnie w domu, szczególnie te szklane, to dla gospodyni lubiącej idealny porządek przekleństwo. Na lustrach czy oknach, pozostają smugi, najbardziej widoczne pod światło; niektóre ściereczki przeznaczone do ich mycia, w praktyce pozostawiają małe, irytujące „kłaczki”, których nie sposób zebrać. Co z tego, że jesteśmy zaopatrzeni w środki chemiczne, idealne do tego celu, jak nasze narzędzia wykorzystywane podczas tego procesu po prostu się nie nadają dla uzyskania perfekcyjnie czystej powierzchni?
W Camry najwyraźniej ktoś zna te problemy i w ten sposób marka ta oferuje prosty w obsłudze, a zarazem innowacyjny sprzęt. Myjka do okien Camry CR 7028 to urządzanie, niebędące zwykłą zbieraczką do wody, ale ciekawym połączeniem, które gwarantuje super umyte, gładkie powierzchnie.

Co odróżnia myjkę Camry CR 7028 od innych? Jest to ściągaczka połączona z odkurzaczem, który służy do zasysania zebranej wody. Przez to cały proces mycia pozostawia czystą powierzchnię, bez smug, które tworzą się po zaschnięciu na niej płynów i cieczy. Część ssąca pracuje z mocą 9W, przez co może być także użyteczna nie tylko podczas mycia okien czy luter, ale i na przykład w restauracjach podczas sprzątania stolików, na których pozostały rozlane resztki zup czy napojów. Tym bardziej że później zbiornik odkurzacza może być opróżniany zupełnie bezkontaktowo. Wspomniany sposób zbierania wody doskonale sprawdza się także podczas mycia szyb i luster, pozostawiając je bez zacieków i pozostałości po nieodpowiednio dobranych do tego szmatkach czy gąbkach.
Ważne jest także to, że myjka Camry CR 7028 to naprawdę niewielkie i poręczne urządzenie, ważące niewiele ponad 0,5 kg, pozwalające na używanie go za pomocą jednej ręki.

I nagle okazuje się, że mycie nawet dużych szklanych powierzchni, znienawidzonej kabiny prysznicowej z osadów z mydła czy lustra w przedpokoju, pełnego zazwyczaj odbić małych, tłustych łapek naszych pociech, nie jest horrorem a przyjemną pracą dającą satysfakcjonujące efekty.

Skrót informacji:

  • Czas ładowania:3 h
  • Moc:9 W
  • Maksymalny kąt pracy:45  stopni
  • Zastosowanie:okna, lustra, flizy, kabiny prysznicowe
  • Zasilanie:akumulator
  • Waga:0,55 kg

0 komentarze