Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Russell Hobbs 22601-56 Toster Textures Plus

By 18:30:00 , , , , , , ,

Russell Hobbs 22601-56 Toster Textures Plus
Łatwy w obsłudze, szybki w działaniu i klasyczny w wyglądzie toster? Oczywiście, jest przecież Russell Hobbs 22601-56 Toster Textures Plus. Co odróżnia go od innych tosterów? Przede wszystkim możliwość opiekania w nim nie tylko cieniutkich kromek pieczywa tostowego. Ale zacznijmy od początku.
Russell Hobbs 22601-56 Toster Textures Plus
Toster Russell Hobbs ma wyjątkowo szerokie szczeliny na pieczywo, dlatego też możemy z niego korzystać przy opiekaniu grubszych kromek jak i na przykład kawałków bagietki. Tylko od Ciebie też zależy, czy chcesz lekko przyrumienione grzanki, czy może solidnie przypieczone tosty. Ustawiasz to za pomocą jednego pokrętła. Ponadto urządzenie posiada funkcje rozmrażania w przypadku zamrożonego kawałka pieczywa, jak i podgrzewania wcześniej przygotowanych grzanek.
Russell Hobbs 22601-56 Toster Textures Plus
W tosterze od Russell Hobbs jest funkcja przerywania opiekania, która znajduje się w większości sprzętów dostępnych na rynku, ale tu jest ona połączona z możliwością powrotu do ówczesnego etapu, na jakim proces został zatrzymany. W ten sposób bezproblemowo możemy przełożyć sobie zjedzenie posiłku i nie martwić się o potrzebę przygotowywania i odmierzania czasu na nowo.

W zestawie z tosterem otrzymujemy także ruszt do bułek czy rogalików umieszczany na górze tostera ponad otworami grzejnymi, bardzo przydatny, jeżeli cenimy sobie cieplutkie i miękkie pieczywo. Ponadto mamy też poręczne szczypce do wyjmowania pieczywa po opieczeniu, a więc nigdy więcej poparzonych opuszków palców z powodu naszej niecierpliwości! ;)
Russell Hobbs 22601-56 Toster Textures Plus
Na koniec warto wspomnieć, że utrzymanie czystości w urządzeniu jest bardzo proste, dzięki wysuwanym tackom na okruszki. Daje to gwarancję przygotowywania wielu smakowitych śniadań bez zapachu spalenizny wydobywającego się z jego zakamarków.
Russell Hobbs 22601-56 Toster Textures Plus
Obudowa tostera Textures Plus od Russell Hobbs wykonana jest z wytrzymałego, dobrze izolującego ciepło tworzywa w kolorze czarnym, wykończonym zarówno błyszczącymi, jak i matowymi elementami. Dodatkowo pojawiają się także akcenty wykonane z polerowanego chromu. Nadaje to tosterowi ogólnie tradycyjny, elegancki i stylowy wygląd pasujący do każdej kuchni.

Skrót informacji:

  • Ruszt do podgrzewania rogalików:tak
  • Regulacja stopnia opiekania:tak - 6 stopniowa
  • Wyjmowana tacka na okruchy:tak
  • Funkcja podgrzewania:tak
  • Funkcja rozmrażania:tak
  • Szczypce do pieczywa:tak
  • Maksymalna grubość kromki:25 mm
  • Moc:850 W


0 komentarze