Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Russell Hobbs 21400-70 Czajnik elektryczny mode

By 18:21:00 , , , , ,

Russell Hobbs 21400-70 Czajnik elektryczny mode
Szukając perfekcyjnego czajnika zarówno do domowej kuchni, jak i na przykład do biurowego kącika, zerknij w stronę marki Russell Hobbs i jego czajnika bezprzewodowego Mode Black.

Russell Hobbs 21400-70 Czajnik elektryczny mode to model o pojemności 1,7 litra, co pozwala na zagotowanie wody wystarczającej do napełnienia nawet 6 średniej wielkości filiżanek. Dlatego tez polecany jest do biura czy kuchni większej rodziny. Pomimo tak dużej objętości, woda zagotowuje się w nim ekstremalnie szybko, gdyż pracuje on z mocą 2200 W, wykorzystując grzałkę na całej powierzchni jego podstawy.
Russell Hobbs 21400-70 Czajnik elektryczny mode
Jako że czajnik posiada ukryty, spodni element grzejny, jego zasilanie odbywa się poprzez okrągłą podstawę 360°, która jest doskonale znana z tego, że daje możliwość bezproblemowego i bezpiecznego korzystania zarówno przez osoby prawo, jak i leworęczne. Pokrywa czajnika otwierana jest przez jedno naciśnięcie. W połączeniu z bardzo wyraźnym, przejrzystym wskaźnikiem, (dodatkowo podświetlanym) sprawia, że uzupełnianie wody jest wyjątkowo proste.
Russell Hobbs 21400-70 Czajnik elektryczny mode
Wewnątrz czajnika Russell Hobbs znajduje się wyjmowany filtr przeciw osadom wapiennym. Pomaga on w odfiltrowaniu zagotowanej wody nalewanej do filiżanek, gwarantując jej najwyższą jakość. Pozostały na filtrze osad w postaci tak zwanego kamienia, można w łatwy sposób spłukać pod bieżącą wodą.
Russell Hobbs 21400-70 Czajnik elektryczny mode
A będąc przy nalewaniu, ile razy zdążyło się nam rozlać wodę z czajnika dookoła filiżanki? Russell Hobbs zadbał także o to. Twórcy zaprojektowali idealnie wyprofilowany dziubek pozwalający na perfekcyjny strumień wody, bez uronienia nawet kropelki.
Russell Hobbs 21400-70 Czajnik elektryczny mode
Na koniec warto wspomnieć o stylowym designie, który powstał z połączenia błyszczącego, czarnego tworzywa obudowy korpusu, półprzeźroczystych elementów takich jak dziubek i wskaźnik, przez które przebija się niebieskie podświetlenie, a całość wykończona jest elementami ze stali nierdzewnej.

Czajnik 21400-70 Mode Black od Russell Hobbs zdaje się być nieocenionym i niezastąpionym sprzętem wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba przygotowania gorącego napoju.

Skrót informacji:

  • Pojemność użytkowa [l]:1,7
  • Pokrywa otwierana przez naciśniecie:tak
  • Wskaźnik poziomu wody:tak
  • Obrotowa podstawa:tak - 360°
  • Schowek na przewód:tak - w podstawce
  • Podświetlany wskaźnik poziomu wody:tak
  • Ukryty element grzejny:tak
  • Moc:2200 W


0 komentarze