Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Morphy Richards 248102 Prism toster

By 18:03:00 , , , , , ,

Morphy Richards 248102 Prism toster
Chrupiące grzanki na śniadanie dla całej rodziny za jednym zamachem. Z tosterem Prism to już nie problem. Genialny w swojej prostocie, stylowy z wyglądu i niezastąpiony z powodu możliwości przygotowywania w nim aż 4(!) kromek jednocześnie.
Morphy Richards 248102 Prism toster
Toster Morphy Richards 248102 Prism to ciekawa alternatywa dla domowych opiekaczy. Pracuje z mocą 1800 W, umożliwiając szybkie przygotowanie czterech porcji. Sprawdza się więc idealnie dla większych rodzin. Wysokie wysunięcie rusztu, ułatwia wyjmowanie z niego gotowych grzanek. Posiada dziewięciostopniowy system wyboru poziomu opiekania, który to reguluje się za pomocą umieszczonego na poziomie obudowy pokrętła. Dodatkowo pozwala także na włączenie takich programów jak rozmrażanie uprzednio zamrożonej kromki pieczywa, jak i podgrzewanie bez dodatkowego opiekania tostów, które zdążyły ostygnąć. Oprócz tego mamy też możliwość przerwania pracy tostera. Przycisk przerywający opiekanie, jak i przyciski trybów rozmrażania i podgrzewania są dodatkowo podświetlane.
Morphy Richards 248102 Prism toster
W tosterze Morphy Richards poza regulacją opiekania tostów na poziomie, jaki nam najbardziej odpowiada, mamy także opcję ustawienia szerokości komory. Teraz nie ma już problemu, że wąskie grzanki nie opiekają się tak, jak powinny, a wielbiciele grubszych kromek, nie mogą ich zmieścić w szczelinę.
Morphy Richards 248102 Prism toster
Całość tostera zwieńcza dosyć ciekawy i stylowy design, będący kontynuacją linii Prism, w której znajduje się też czajnik. Posiada charakterystyczną dla tej linii obudowę, wykonaną z super wytrzymałego tworzywa, niezawierającego groźnego dla zdrowia bisfenolu A. Ma ozdobne wytłoczenia na swojej powierzchni w kształcie małych, trójwymiarowych kryształków. Nadaje mu to nieco futurystyczny, ale i elegancki wygląd.
Morphy Richards 248102 Prism toster
Może on być idealnym uzupełnieniem do modnego ostatnio wystroju skandynawskiego, szczególnie jeżeli posiadamy w kuchni już wyżej wymieniony czajnik. Jeżeli nie, warto zakupić go mimo wszystko, bo w dosyć atrakcyjnej cenie otrzymujemy jakość, trwałość i ułatwienie przyrządzania posiłków dla całej rodziny.

Skrót informacji:

  • Wolny od BPA:tak
  • Ilość komór opiekania:4
  • Moc:1800 W
  • Funkcja podgrzewania i rozmrażania:tak
  • Regulacja stopnia wypieczenia:tak - 9 stopniowa
  • Wyjmowana tacka na okruchy:tak
  • Przerywanie opiekania:tak
  • Komory z regulacją szerokości:tak


0 komentarze