Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

ELDOM PJ700 Viigo wyciskarka wolnoobrotowa

By 18:15:00 , , , , , , ,

ELDOM PJ700 viigo wyciskarka wolnoobrotowa
Kolejny produkt na rynku, umożliwiający bycie fit od samego rana, tak jak być powinno! ELDOM PJ700 Viigo wyciskarka wolnoobrotowa. Urządzenie pozwalające na szybkie i łatwe stworzenie gęstego soku z warzyw, owoców, a nawet ziół, zawierającego komplet witamin i substancji odżywczych. Sok powstaje poprzez miażdżenie miąższu, który jest następnie przecierany przez wysokiej jakości sitko ze stali nierdzewnej. Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM może okazać się sprzętem właśnie dla Ciebie!
ELDOM PJ700 viigo wyciskarka wolnoobrotowa
Warto zauważyć, że poza możliwościami przygotowania smacznych i zdrowych soków, sama wyciskarka także zrobiona jest z bezpiecznych i niezagrażających życiu materiałów. Posiada certyfikat BPA Free, co oznacza, że nie zawiera szczególnie szkodliwego bisfenolu A.
ELDOM PJ700 viigo wyciskarka wolnoobrotowa
Silnik wyciskarki ELDOM, to silnik szczotkowy DC, pracujący w bardzo cichy sposób z mocą 200 W. Posiada dwa kierunki obrotów, umożliwiając pomoc w przypadku zaklinowania się części twardego owocu czy warzywa. Dodatkowo od nas zależy, czy ma pracować z prędkością 45, 50, czy może 55 obrotów na minutę. A o bezpieczeństwo pracy wyciskarki da system zabezpieczający mechanizm przed przegrzaniem.
ELDOM PJ700 viigo wyciskarka wolnoobrotowa
Jeżeli chodzi o komfort i intuicyjność pracy, wyciskarka wolnoobrotowa PJ700 posiada dwa pojemniki o objętości 1 l, standardowo — jeden na sok, a drugi na pozostałości po jego wyciśnięciu. Całe urządzenie waży 4,2 kg, przez co jego ewentualne przesuniecie czy schowanie do szafki, jest mało kłopotliwe.

ELDOM PJ700 Viigo wyciskarka wolnoobrotowa to także panel dotykowy z dziewięcioma programami przeznaczonymi do konkretnych zadań. Wyciskanie soków w zależności od twardości wejściowego materiału, z poddziałem na twarde, średnie i miękkie owoce i warzywa, czy na przykład program, podczas którego urządzenie samodzielnie się wyczyści.
ELDOM PJ700 viigo wyciskarka wolnoobrotowa
Perfect Juicer PJ700 viigo to ciekawa i niedroga wyciskarka wolnoobrotowa pozwalająca cieszyć się świeżymi produktami, na co dzień.

Skrót informacji:

  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak
  • Silnik:szczotkowy DC
  • Moc:200 W
  • BPA FREE:tak
  • Pojemnik na pulpę:1 l
  • Pojemność dzbanka na sok:1 l
  • Ilość prędkości pracy:3 - 45/50/55 obrotów/min
  • Kierunki pracy silnika:2
  • Zaprogramowane tryby pracy:9
  • Dopuszczalny czas nieprzerwanej pracy:20 min


0 komentarze