Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

REDMOND RHB-2919-E Blender ręczny

By 18:21:00 , , , , , , ,

REDMOND RHB-2919-E Blender ręczny
REDMOND RHB-2919-E blender ręczny, wysokiej klasy, wielofunkcyjne urządzenie, dla każdego, kto uwielbia świeżo przygotowane desery i przekąski. Ale może od początku? ;)

Jeżeli potrzebujemy sprzętu AGD, pozwalającego na zabawę i tworzenie w kuchni wymyślnych przepisów, a jednocześnie brak nam miejsca na duże, oddzielne urządzenia siekające, miksujące itp., warto pomyśleć nad zakupem blendera RHB-2919-E. Ten na pierwszy rzut oka ręczny, mały robot kuchenny, pozwala na korzystanie z jednego sprzętu podczas kilku różnych prac w kuchni. Jest on połączeniem blendera, miksera i rozdrabniacza, w którym możemy przygotować koktajle, zupy krem, sosy, czy nawet ubić pianę, śmietanę lub ciasto na gofry i naleśniki. A to wszystko dzięki zastosowaniu w nim wymiennych przystawek. Wśród nich znajduje się nasadka – blender, nasadka – trzepaczka i misa rozdrabniająca z pokrywą, z nożem w kształcie litery S. Oczywiście do nasadek dodany jest także pasujący kielich.
REDMOND RHB-2919-E Blender ręczny
Jeżeli chodzi o wydajność, blender REDMOND pracuje z mocą 500 W i możliwością działania nawet z mocą 1000 W. Prędkość oscyluje w granicach 13 500-16 500 obr./min. Oczywiście jest ona w pełni regulowana przez użytkownika, za pomocą płynnego przełącznika, jak i posiada funkcję turbo. Blender ręczny o dużej mocy jest stosunkowo lekki, jak na swoją wysoką wytrzymałość i wydajność. Waga urządzenia razem z nasadkami oscyluje w granicach 1,5 kg.
REDMOND RHB-2919-E Blender ręczny
Rączka blendera, wykonana jest z tworzywa gumowanego, zapewniającego pewny chwyt i antypoślizgowość. Całość jest bardzo estetycznym połączeniem przezroczystych elementów tworzywa (kielich, misa), stopek ze stali nierdzewnej i wytrzymałego, czarnego, matowego tworzywa, jako elementu obudowy.
REDMOND RHB-2919-E Blender ręczny
Blender ręczny REDMOND RHB-2919-E jest idealny do małej kuchni, jako urządzenie wielofunkcyjne, niezajmujące zbyt dużo miejsca a dające wiele kulinarnych możliwości.

Skrót informacji:

  • Ilość trybów pracy:5 + tryb Turbo
  • System mocowania nasadek:przyciskowy
  • Moc:500 W
  • Kolor:czarno-srebrny
  • Praca pulsacyjna:tak
  • Gumowa rączka:tak
  • Szybkość pracy:13 500-16 500 obr./min
  • Końcówka miksująca:stal nierdzewna
  • Dodatkowe wyposażenie:trzepaczka, dzbanek, mini rozdrabniacz
  • Możliwość kruszenia lodu:tak


0 komentarze