Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

KENWOOD ZJG111CL Czajnik elektryczny

By 18:16:00 , , , , , , ,

KENWOOD ZJG111CL Czajnik elektryczny
KENWOOD ZJG111CL Czajnik elektryczny, o pojemności 1,7 l i mocy 2200 W to niezawodności, najwyższa jakość, komfort użytkowania no i oczywiście niezwykle efektowny design. Urządzenie, przy którego tworzeniu dominowały dwa hasła; styl i ekologia.

Czajnik ZJG111CL wykonany jest ze szkła borokrzemianowego - SCHOTT DURAN®. Jest to niezwykle wytrzymały materiał, stosowany w najwyższej klasy naczyniach, jak i aparaturze laboratoryjnej. Wśród jego wielu właściwości, najważniejsza jest odporność na wysokie temperatury, oraz zniwelowanie powstawania osadów kamiennych. Wykorzystanie tego materiału sprawia, iż urządzanie może być bezpiecznie używane przez wiele lat, bez potrzeby jego wymiany, a dodatkowo uzyskujemy efekt niezwykłej lekkości, jak i pełną kontrolę stanu i poziomu wody.
KENWOOD ZJG111CL Czajnik elektryczny
KENWOOD stawia także na energooszczędność, dlatego pomimo tak dużej mocy silnika można zoptymalizować czas jego pracy. Pomaga w tym miarka Eco 1 Cup, która pokazuje, jaka ilość wody będzie potrzebna do zaparzenia jednej filiżanki kawy czy herbaty. Oszczędzamy w ten sposób czas i energię. Uzupełnieniem szybkości i komfortu gotowania jest najwyższej jakości płyta grzejna wykonana ze stali nierdzewnej, która będzie służyć bezawaryjnie przed długi czas.
KENWOOD ZJG111CL Czajnik elektryczny
Czajnik szklany ZJG111CL to także system blokad i zabezpieczeń, dzięki którym mamy pewność, że urządzenie wyłączy się, gdy zabraknie w nim wody, gdy ktoś przypadkowo podniesie go z podstawki zasilającej lub otworzy górną klapkę. Podstawka zasilająca 360o umożliwia bezpieczne korzystanie z urządzenia zarówno przez osoby prawo, jak i leworęczne. Czajnik wyposażony jest w filtr siatkowy, pomagający w utrzymaniu osadów z dala od wody wlewanej do napojów. Filtr można bez problemu wyjąć i odczyścić. Włącznik / wyłącznik czajnika jest dodatkowo podświetlany.
KENWOOD ZJG111CL Czajnik elektryczny
Szklany czajnik ZJG111CL marki KENWOOD pasuje do każdej kuchni i nie tylko. W tym szklanym pojemniku można spokojnie podać wrzątek nawet bezpośrednio na stół. A jego futurystyczny design, połączenie szkła i stali nierdzewnej, dodaje stylu i poczucia luksusu.

Skrót informacji:

  • Obrotowa podstawa:tak
  • Grzałka w zakrytym dnie:tak
  • Schowek na kabel:tak
  • Podświetlany wskaźnik zasilania:tak
  • Filtr antywapienny:tak
  • Wskaźnik poziomu wody:tak
  • Pojemność:1,7 l
  • Moc:2200 W
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.):24x22x16
  • Funkcja ECO:tak


0 komentarze