Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Gotie GHM-350 Mikser ręczny

By 18:29:00 , , , , , , ,

Gotie GHM-350 Mikser ręczny
Gotie GHM-350 mikser ręczny to niezwykle poręczny sprzęt, idealny do każdej kuchni. Mikser ten ma zoptymalizowane rozmiary, tak by wygodnie leżał w dłoni, nie zajmował zbyt dużo miejsca czy to w szafce, czy na blacie. Całość to idealne dopełnienie sprzętu, jaki potrzebny jest w każdej kuchni. Ale od początku…

Ręczny mikser GHM-350 posiada silnik o mocy 350 W. Jest to optymalna moc, aby zrównoważyć pobór prądu a przy okazji uzyskać wystarczającą siłę mieszania podczas tworzenia ciasta czy ubijania piany. Działa w pięciu trybach prędkości, co pozwala na stopniowe ich przełączanie w miarę miksowania produktów.
Gotie GHM-350 Mikser ręczny
Wykonanie miksera jest nie tylko bardzo solidne, ale i designerskie. Co pierwsze rzuca się w oczy, to po prostu niesamowity design. Obudowa wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa, które łączy w sobie matowy materiał w kolorze białym i czarnym, wraz z delikatnymi, srebrnymi wykroczeniami. Elegancję miksera podkreśla także rzucający się w oczy ornament, delikatnie grawerowany na jego zewnętrznej części. Dzięki temu mikser Gotie po użyciu nie musi być od razu chowany do szafki, ale doskonale prezentuje się blacie kuchennym. Kolejna rzecz warta uwagi to jego niesamowita lekkość. Pomaga to podczas gotowania i mieszania, gdyż mikser niepotrzebnie nie obciąża swoją masą nawet najdelikatniejszego kobiecego nadgarstka. Dodatkowo komfort użytkowania wspomaga bardzo ergonomiczna rączka, która pozwala na bezproblemową obsługę trybów pracy z jednoczesnym utrzymaniem prawidłowej pozycji mieszadeł.
Gotie GHM-350 Mikser ręczny
W komplecie z mikserem otrzymujemy także dwa komplety końcówek mieszających. Standardowe do mieszania mas na ciasta czy naleśniki oraz klasyczne ubijaczki do śmietany czy tworzenia kremów. Wykonane są one z niezwykle wytrzymałej stali chromowanej. Bezproblemowo można je myć w zmywarkach, aby zachowa pełną higienę stosowania.
Gotie GHM-350 Mikser ręczny
Mikser GHM-350 to jeden z tych małych, ręcznych mikserów, bardzo przydatnych i funkcjonalnych w każdej kuchni.

Skrót informacji:

  • Ilość poziomów prędkości:5
  • Ilość mieszadeł:2 komplety - mieszadła miksowania, haki
  • Dostępne kolory:biały, czarny
  • Moc:350 W
  • Materiał mieszadeł:stal chromowana
  • Ergonomiczny uchwyt:tak


0 komentarze