Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Amica BK5011 IN Blender ręczny

By 17:51:00 , , , , , , ,

Amica BK5011 IN Blender ręczny
Urządzenie niezwykle przydatne, wydajne i proste w obsłudze? Taki jest nowy blender ręczny Amica BK5011 IN. Sprzęt dający możliwość wykorzystania go w każdy sposób, do jakiego został stworzony. Bez zbędnych bajerów, bez potrzeby wertowania grubej instrukcji obsługi. Po prostu dobry blender, który powinien znaleźć się w każdej kuchni.

Najważniejszą funkcją blendera ręcznego BK5011 IN, jest wielostopniowa (10!), płynna regulacja prędkości podczas pracy. Po pierwsze, taka ilość możliwości daje naprawdę szerokie pole do popisu i jest rzadko spotykana w popularnych blenderach, po drugie obsługa tejże regulacji nie wymaga używania „dodatkowej” ręki podczas pracy, gdyż działa za pomocą jednego przycisku. Wskaźnik stopnia prędkości jest podświetlony za pomocą LED.
Amica BK5011 IN Blender ręczny
W zestawie z blenderem otrzymujemy także litrowy kielich wyposażony w szczelnie zamykaną pokrywę. Możemy więc przygotować potrawę, a następnie bez przelewania, jak i bez obaw o nabranie innego zapachu przechowywać ją w lodówce. Kubek ten, można także bezproblemowo myć w zmywarkach, przez co nie ma problemów z zachowaniem odpowiedniej czystości i higieny.
Sam blender to sprzęt o mocy 750 W, a więc wystarczającej, aby blendować nawet twardsze produkty. Posiada metrowy kabel zasilający, dając wystarczające pole do działania. Amica stawia na wytrzymałość i jakość swoich sprzętów, dlatego też końcówka mieszająca wykonana jest z najwyższej jakości, wytrzymałej stali nierdzewnej.
Amica BK5011 IN Blender ręczny
Całość blendera jest zaprojektowana tak by dobrze leżała w dłoni i dobrze się operowało wyżej wymienionymi funkcjami prędkości. Do tego posiada wytrzymałą obudowę z czarnego, matowego tworzywa, idealnie komponującą się z każdą kuchnią.
Amica BK5011 IN Blender ręczny
Blender ręczny Amica BK5011 IN jak przystało na sprzęt szanującej się i znanej marki to blender niezwykle poręczny, wydajny i ciekawie zaprojektowany pod względem designu. Urządzenie kuchenne charakteryzujące się prostotą użytkowania, a przy okazji niezastąpione w każdej kuchni.

Skrót informacji:

  • Regulacja prędkości:tak
  • Ilość ustawień prędkości:10
  • Materiał końcówki miksującej:stal szlachetna
  • Pojemnik z przykrywką:tak
  • Pojemność dzbanka:1 l
  • Podświetlenie LED:tak
  • Długość przewodu zasilającego:1 m
  • Moc:750 W


0 komentarze