Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

SEVERIN EZ 7404 Maszyna do lodów

By 18:11:00 , , , , ,

SEVERIN EZ 7404 Maszyna do lodów
SEVERIN EZ 7404 maszyna do lodów, to niezwykły pomysł zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i tych starszych smakoszów lodów, szczególnie w upalne letnie dni. Urządzenie to pozwoli na wytworzenie pysznych, mrożonych deserów, które nie tylko będą miały smak, taki jaki uwielbiasz, ale także dzięki niej masz pewność, z czego się składają. Dzięki temu możesz stworzyć lody, tylko z naturalnych składników, albo desery dla wegan, mając pewność, że składają się z tego, z czego sobie życzymy.

Ta intuicyjnie prosta w obsłudze maszyna do lodów EZ 7404, to możliwość przygotowania deseru już w 30 minut. Pozwala na stworzenie nie tylko lodów na bazie śmietany, ale także sorbetów, mrożonych napojów i jogurtów. Nie wiesz jak zrobić własne lody? Producent zadbał o to, by w załączonej instrukcji można było odnaleźć najprostsze przepisy.
SEVERIN EZ 7404 Maszyna do lodów
Pojemnik chłodzący o objętości 1 litra, chłodzi się bardzo szybko przed przygotowaniem. Wystarczy tylko 8 godzin w zamrażarce. Do tego posiada podwójną ściankę, co jest dodatkową gwarancją długotrwałego chłodzenia. Oczywiście jest on prosty w czyszczeniu, przez możliwość całkowitego wyjęcia go z urządzenia.
SEVERIN EZ 7404 Maszyna do lodów
Mieszalnik urządzenia, działa z mocą 5 W. Jest to optymalna moc, z jaką uzyskujemy mrożone desery o gładkiej konsystencji, bez tworzenia się bryłek lodu, i przede wszystkim bez problemu powstawania twardej, lodowej masy, jaka zazwyczaj wychodzi podczas po prostu zamrożenia masy lodowej czy sorbetu w zamrażarce. Uzyskiwana konsystencja zależy oczywiście głównie od składników, jakich użyjemy, ale nie będzie na pewno problemu z nakładaniem smakołyku.
SEVERIN EZ 7404 Maszyna do lodów
Maszyna do lodów firmy SEVERIN posiada włącznik i wyłącznik, który zapewnia nam o tym, że maszyna pracuje prawidłowo. Może być także obsługiwana przez dzieci, dając im dodatkowo frajdę, że mogą same przygotować sobie smaczne i zdrowe desery. A ty masz pewność, że nie zawierają one spulchniaczy, szkodliwych konserwantów i wielu innych środków chemicznych używanych w przy komercyjnych produktach.

Skrót informacji:

  • Materiał obudowy:tworzywo sztuczne
  • Czas przygotowania lodów:ok 30 minut
  • Włącznik/wyłącznik:tak
  • Pojemność pojemnika:ok 1 l
  • Możliwość wyjmowania pojemnika:tak
  • Czas schładzania pojemnika:ok 8 h
  • Anty poślizgowe nóżki:tak


0 komentarze