Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

GRAEF WK 902 Czajnik elektryczny

By 17:08:00 , , , , ,

GRAEF WK 902 Czajnik elektryczny
Czajnik elektryczny. Urządzenie, które w tej chwili znajduje się już chyba w każdym domu, biurze i innych miejscach pracy. Do niedawna pełnił funkcję tylko urządzenia doprowadzanego wodę do wrzenia, ale tak jak technika idzie do przodu, tak i czajniki elektryczne stają się sprzętem AGD o większej gamie funkcji.

GRAEF WK 902 Czajnik elektryczny to urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej w bardzo eleganckim, czarnym, matowym kolorze, będącym pokryciem zewnętrznym dwuściennej obudowy sprzętu. A oto jego najważniejsze cechy i parametry:
GRAEF WK 902 Czajnik elektryczny
- moc 2015 W, to możliwość niezwykle szybkiego gotowania wody. W kilka chwil doprowadzi do wrzenia wypełniony czajnik (pojemność 1,2l).
- posiada zabezpieczenie przed dziećmi w formie przesuwnej blokady.
- dzięki funkcji podgrzewania wody do różnych temperatur, uzyskujemy możliwość dostosowania jej do przyrządzania różnego rodzaju napojów, herbat itp.
- czajnik posiada zabezpieczenie w postaci czujnika ciepłą resztkowego, czyli funkcję informowania o tym, że sprzęt ma nadal wysoką temperaturę, którą można się oparzyć przy nieodpowiednim podniesieniu.
- grzałka czajnika oczywiście ukryta, całość na obrotowej podstawie, a pokrywa czajnika otwierana za pomocą przycisku.
- czajnik posiada elektroniczną regulację temperatury.
- wyraźny i czytelny wskaźnik poziomu wody.
GRAEF WK 902 Czajnik elektryczny
- bezproblemowo wyciągany, filtr anty wapniowy, gwarantujący czystość przegotowanej wody i brak ryzyka osadzania się osadów w przygotowywanych napojach.
- sprzęt posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, jak i zabezpieczenie przed gotowaniem zbyt małej ilości wody, poprzez blokadę możliwości uruchomienia.
GRAEF WK 902 Czajnik elektryczny
Można wiec podsumować, że czajnik ten, to bardzo dobre rozwiązanie dla domu, który pozwoli na zagotowanie wystarczającej ilości wody dla przeciętnej rodziny w bardzo krótkim czasie.

Zabezpieczenia przed dziećmi zastosowane w modelu GRAEF WK 902, także doskonale ochroni najmłodszych w razie momentu naszej nieuwagi. Całość w bardzo przyjemnym dla oka designie, pasującym do każdego stylu wyposażenia kuchni.

Skrót informacji:

  • Zabezpieczenie przed dziećmi:tak
  • Pojemność:1,2 l
  • Podgrzewanie wody do różnych temperatur:tak
  • Wskaźnik ciepła resztkowego:tak
  • Wskaźnik poziomu napełnienia:tak
  • Filtr przeciw wapniowy:tak
  • Otwierana pokrywa na przycisk:tak
  • Moc:2015 W0 komentarze