Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Camry CR 4458 Maszyna do popcornu

By 18:31:00 , , , , ,

Camry CR 4458 Maszyna do popcornu
Lubisz od czasu do czasu pochrupać coś przy oglądaniu filmu? A może po prostu czasami masz ochotę na zdrową przekąskę? Teraz możesz to uzyskać dzięki urządzeniu, jakim jest maszyna do popcornu Camry CR 4458. Zastanawiasz się w jaki sposób, popcorn ma być zdrową przekąską? Z Camry jest to możliwe.

Maszyna do popcornu Camry CR 4458 to urządzenie działające na zasadzie gorącego powietrza. W ten sposób, ziarna kukurydzy ulegają procesowi prażenia, który nie wymaga zastosowania gorącego oleju. Powstały popcorn jest lekki, chrupiący i zupełnie beztłuszczowy. W ten sposób uzyskuje się smaczną przekąskę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy lubią podgryzać coś w trakcie oglądania ulubionego filmu i nie tylko.
Camry CR 4458 Maszyna do popcornu
Oferowana maszyna do popcornu Camry CR 4458, pracuje z mocą 1200 W. Jest to wystarczające, aby otrzymać porcję chrupiącego, w pełni wyprażonego popcornu, w czasie zaledwie od 3 do 5 minut. Przez to jest niezwykle pomocna, szczególnie kiedy chcemy przygotować dodatkową porcję popcornu w czasie na przykład reklam lub gdy zjawią się z wizytą niespodziewani goście, a my nie planowaliśmy żadnego poczęstunku.

Brak stosowania tłuszczów czy innych składników w maszynce do popcornu Camry, to nie tylko zdrowa dieta, ale także brak problemu z oczyszczaniem urządzenia po pracy. Tak naprawdę wystarczy tylko po jego ostygnięciu przetrzeć wnętrze wilgotną ściereczką (oczywiście po odłączeniu go od źródła zasilania).
Camry CR 4458 Maszyna do popcornu
Design, jaki ma maszyna do popcornu Camry CR 4458, jest zaprojektowany głównie z myślą o łatwym korzystaniu z urządzenia. Przezroczysta pokrywka, pełni także funkcje miarki gwarantującej, że wsypiemy do urządzenia odpowiednią ilość produktu, wielkości dużej porcji popcornu. Poza tym posiada wylotową rynienkę, dzięki której gotowe, chrupkie ziarenka mogą być przetransportowane od razu do miski. Produkt bardzo stabilny, zaopatrzony przez producenta w gumowe, antypoślizgowe nóżki. Firma Camry reklamuje urządzenie jako nowość, lecz wcale nie jest już taką nowością. Istnieje ono na rynku od ponad 2 lat, mając wielu fanów.

Skrót informacji:

  • Czas przygotowania popcornu:od 3 do 5 min
  • Sposób przygotowania popcornu:beztłuszczowo
  • Moc:1200 W
  • Antypoślizgowe gumowe nóżki:tak
  • Maksymalny czas działania:5 min
  • Czas oczekiwania do kolejnego użycia:około 10 min0 komentarze