Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Szczoteczka Philips Sonicare For Kids HX6322/04

By 18:19:00 , , , , , ,

Szczoteczka Philips Sonicare For Kids HX6322/04
Szczoteczka Philips Sonicare For Kids HX6322/04 to przełom, a przede wszystkim niezwykła pomysłowość twórców w kwestii tego, jak zachęcić dziecko do dbania o jamę ustną przez zabawę. Ta elektryczna szczoteczka soniczna, posiada wbudowany moduł Bluetooth! Po co? Po to by każde dziecko miało frajdę z mycia zębów i od najmłodszych lat uczyło się dobrych nawyków.
Szczoteczka Philips Sonicare For Kids HX6322/04
No od początku. Szczoteczka ta, łączy się poprzez bluetooth z aplikacją na urządzeniu mobilnym. W aplikacji tej kosmaty stworek pomaga najmłodszym podczas korzystania ze szczoteczki, opisując w jaki sposób powinno myć się zęby, tworząc z samego ich mycia zabawę interaktywną oraz tworząc kalendarz szczotkowania zębów. Opcja KidTimer mierzy czas szczotkowania począwszy od 1 minuty, stopniowo go zwiększając do 2 minut. Dodatkowo w tym czasie dziecko słucha przyjemnej melodyjki.
Szczoteczka Philips Sonicare For Kids HX6322/04
To wszytko daje dzieciakom niesamowitą frajdę, a przy okazji motywację do tego, żeby dbać jak najlepiej o swoje zęby. Oprócz zabawy z interaktywnym Sparky’m dzieciaki mogą także personalizować szczoteczkę dzięki dołączanym do zestawu specjalnym naklejkom.
Szczoteczka Philips Sonicare For Kids HX6322/04
Ale oczywiście dobra zabawa przy codziennych obowiązkach to tylko połowa sukcesu. Szczoteczka soniczna Sonicare for Kids marki Philips to także urządzanie dostosowane do potrzeb dzieci tak, aby mycie zębów odbyło się w pełni sprawnie i tak jak być powinno. Posiada odpowiedni kształt rączki, wraz z antypoślizgową powłoką, ułatwiającą najmłodszym operowanie szczoteczką, jak i nałożenie na nią pasty. Jej główka, dzięki specjalnie ułożonemu włosiu, w rękach niedoświadczonych maluchów działa z 75% większą skutecznością w dotarciu do trudno dostępnych miejsc, niż ma to miejsce w przypadku standardowej szczoteczki.  Pozwala także na dokładne oczyszczenie zębów z płytki nazębnej, a gumowa otoczka chroni zęby i dziąsła podczas szczotkowania. Posiada także dwa tryby pracy. Intensywniejszy, dla doświadczonych w szczotkowaniu dzieciaków i łagodniejszy dla tych, które dopiero rozpoczynają przygodę z dbaniem o zęby.
Szczoteczka Philips Sonicare For Kids HX6322/04
Skrót informacji:

  • Szczoteczka dla dzieci:od 3 roku życia
  • Moduł bluetooth zsynchronizowany z aplikacją:tak
  • Ilość programów mycia:2 programy
  • Ilość ruchów na sekundę:500
  • Sygnalizator czasu mycia:tak
  • Wskaźnik niskiego stanu baterii:tak
  • Darmowa aplikacja:tak
  • Zabawne naklejki:8 sztuk
  • Rozmiary główek:dostępne są 2 rozmiary 
  • KidTimer pomaga wydłużyć czas czyszczenia zębów:tak, wydłuża mycie zębów do 2 minut
0 komentarze