Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Russell Hobbs 23180-56 Nutri Boost Multi Blender

By 17:51:00 , , , , , , ,

Russell Hobbs 23180-56 Nutri Boost Multi Blender
Russell Hobbs 23180-56 Nutri Boost Multi Blender, to po prostu rewelacja dla osób, które tak jak ja, uwielbiają świeżo przygotowane koktajle, sorbety czy zupy krem. Robisz je w kilka chwil, a na dodatek bez zbędnego czyszczenia elementów, która to opcja często potrafi zniechęcić do ich przygotowywania. Blender składa się z podstawy niemającej kontaktu z produktami, tak więc niewymagającą mycia i zestawu pięciu pojemników i pokryw.
Russell Hobbs 23180-56 Nutri Boost Multi Blender
Co to daje? A no choćby to, że po zrobieniu koktajlu nie przelewamy go do innego pojemnika, tylko pijemy bezpośrednio z kubka blendera, a zarówno on, jak i pokrywy z nożami rozdrabniającymi czy ustnikiem, po prostu wsadzamy do zmywarki. A jednostka zasilająca blendera stoi sobie na blacie kuchennym i naprawdę nie przeszkadza, bo nie zajmuje dużo miejsca, a i wygląd ma całkiem przyjemny jak na sprzęt AGD. Jakiekolwiek zabrudzenia po prostu ścieramy szmatką, z obudowy ze szczotkowanej stali nierdzewnej i nie pozostają na niej żadne ślady, ani odciski palców. Nie ma żadnych zbędnych pokręteł itp. Urządzenie służy głównie do szybkiego przygotowania napoju i nie potrzeba do tego dodatkowych regulacji.
Russell Hobbs 23180-56 Nutri Boost Multi Blender
No, ale funkcjonalność tego modelu, tak jak wcześniej zostało powiedziane to przede wszystkim zestaw pojemników. Posiadanie kilku sztuk kubków pasujących do jednego urządzenia daje możliwość zrobienia kilku rzeczy naraz lub w większej ilości i przechowanie ich w lodówce bez potrzeby przelewania. Nie zależnie od tego, co w nich przygotowujemy czy przechowujemy, nie zauważyłem, żeby przechodziły one zapachem danej potrawy czy napoju, nawet po całej nocy spędzonej w lodówce, a sam plastik, z którego są wykonane, również wygląda bardzo solidnie. To samo zresztą, jeżeli chodzi o przenikanie innych zapachów do środka pojemnika. Pokrywa do przechowywania jest niezwykle szczelna i możemy pozostawić napój o nawet najdelikatniejszym smaku w lodówce, bez obaw, że przyjmie zapachy innych potraw.
Russell Hobbs 23180-56 Nutri Boost Multi Blender
Będąc przy pokrywkach, kolejna ważna informacja. Po pierwsze w skład zestawu wchodzą pokrywy nie tylko do standardowego blendowania owoców czy zup, ale także ostrze do ścierania sera, kawy czy przypraw. Oprócz nich i wyżej opisanej szczelnej pokrywy do przechowywania są też pokrywki podróżne z ustnikiem. Russell Hobbs zapowiada, że Nutri Boost daje możliwość szybkiego zrobienia koktajlu i zabrania go ze sobą. Nie wiem, jak naprawdę wygląda przechowywanie napoju w plecaku, natomiast wypróbowałem szczelność podczas jazdy samochodem i rzeczywiście muszę potwierdzić, że przygotowanego przeze mnie kawowego sorbetu z pojemnika nie ubyło (no poza tym, co wypiłem) Ba! Pokrywa zaliczyła nawet test szybkiego ruszenia z miejsca, jak i niezamierzonego, nagłego hamowania w trakcie jazdy.
Russell Hobbs 23180-56 Nutri Boost Multi Blender
Co jeszcze wartego uwagi? Po pierwsze kupując blender, otrzymujemy także przepisy na naprawdę ciekawe i zdrowe koktajle i zupy krem. Wiec, nawet jeżeli zaczynamy zabawę z tego typu daniami, mamy punkt startu. Po drugie, nie byłbym sobą, gdybym nie wypróbował jego możliwości. O ile w instrukcji nie ma słowa o rozdrabnianiu kostek lodu, okazuje się, że radzi on sobie z nimi bez problemu. Stąd też zresztą sorbet z poprzedniego akapitu. Tak samo więc bezproblemowo poradzi sobie z zamrożonymi owocami. I po trzecie, ogromnym plusem są jego małe gabaryty, szczególnie jeżeli chodzi o kwestię, której do tej pory chyba żaden producent blenderów stojących nie rozwiązał. Mianowice lekkie produkty, które uparcie wypływają na górę i nie chcą wpaść pod noże. Tutaj problem ten nadal istnieje, ale w przeciwieństwie do ciężkich, dużych blenderów pojemniki Nutri Boost można po prostu wyjąć i nimi wstrząsnąć.

Tak więc polecam, zarówno ze względu na jego jakość, jak i funkcjonalność.

Skrót informacji:

  • Ilość części zestawu:15
  • Pojemność pojemników/bidonu:3 x 0.7 i 2 x 0.35
  • Możliwość mycia w zmywarce:tak
  • Nakrętki z dziubkiem do picia:tak
  • Jednorazowy max. czas pracy:1 minuta
  • Kolor:srebrno-czarny
  • Ostrza:stal nierdzewna
  • Moc:700 W0 komentarze