Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

ELDOM BLP10 FITTO Blender personalny

By 17:31:00 , , , , , , , ,

ELDOM BLP10 FITTO Blender personalny to rewolucja w przygotowywaniu szybkich napojów, szczególnie tych przeznaczonych do spożycia w trakcie treningu.  Co to jest Blender personalny? To przede wszystkim możliwość szybkiego wykonania pysznego, zdrowego smoothie czy koktajlu. Kubek blendera w kilka sekund zamienia się w poręczny bidon z dziubkiem, tak więc nie musimy martwić się w przelewanie napoju przed rozpoczęciem ćwiczeń czy joggingu, do innego pojemnika.

Blender posiada wyjątkowo ostry nóż tnący, pracujący z mocą 300 W. Pozwala to na przygotowanie koktajlu w czasie poniżej 30 sekund.  Wystarczy po prostu wlać do blendera sok lub wodę, pokroić w kostkę owoce i warzywa, których chcemy użyć, wsypać je do pojemnika, a na koniec jeżeli chcemy dodać musli i jogurtu. Po włączeniu urządzenia odczekujemy chwilę i cieszymy się świeżym napojem.
Tak jak było wspomniane wyżej blender personalny ELDOM, daje możliwość przystosowania pojemnika w poręczny bidon. Dzieje się tak dzięki dołączeniu do sprzętu uniwersalnej nakrętki z dziubkiem, oraz uchwytem pozwalającym na przymocowanie jej do plecaka, czy paska.
Wszystkie części blendera są łatwe do czyszczenia pod strumieniem bieżącej wody (uwaga na palce! Nóż jest naprawdę ostry!). Natomiast pojemnik – bidon wraz z zakrętką mogą być bezproblemowo myte w zmywarce na górnym koszu. Oczywiście nie dopuszczamy do kontaktu z wodą części zawierającej elementy działające po podłączeniu do sieci.
Nie zapominajmy jednak, że jest to nadal małe, podręczne urządzenie, tak więc sam producent przestrzega przed próbami zmiksowania twardych produktów, jak i tych zawierających na przykład pestki. Nie zmienia to jednak faktu, że blender na pewno jest przydatny dla tych, którzy uwielbiają smak świeżych koktajli i smoothie zrobionych tuż przed treningiem, bez niepotrzebnego brudzenia dodatkowych naczyń i przelewania napoju.

Skrót informacji:

 • Zakrętka z ustnikiem i zawieszką:tak
 • Uniwersalna butelka/bidon:tak - wolny od bisfenolu A - BPA FREE
 • Ilość programów:1 programy
 • Pojemność bidonu:600 ml
 • Ilość dostępnych kolorów:2 - pomarańczowy, zielony
 • Rozdrabniać tylko suchych składników:nie
 • Maksymalna temp. mieszanych płynów:50 C
 • Moc:300 W
 • Dopuszczalny czas nieprzerwanej pracy:30 s
 • Możliwość kruszenia lodu:tak
2 komentarze

 1. Producent przestrzega przed próbami zmiksowania twardych produktów, a w funkcjach blendera jest kruszenie lodu. A więc kruszyć, czy nie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do kruszenia kostek lodu o standardowej wielkości, nie polecam. Silnik jest mocy tylko 300 W więc przy kostkach może się spalić. Jeśli chce Pani przygotować napój np typu smoothie lepiej samemu rozkruszyć lód i dopiero dodać do blendera.

   Usuń