Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

ELDOM G50 Five elektryczna maszynka do golenia

By 17:56:00 , , , , , , ,

ELDOM G50 Five elektryczna maszynka do golenia
ELDOM G50 Five to elektryczna maszynka do golenia, która według zapewnień marki, powinna się znaleźć w praktycznie każdym domu. No oczywiście tam gdzie znajduje się mężczyzna :), ale do rzeczy.

ELDOM wypuścił na rynek, elektryczną maszynkę do golenia, będącą klasycznym sprzętem, jaki powinien znaleźć się w łazience każdego faceta. Design urządzenia, to klasyczne połączenie kolorów czerni i do wyboru, delikatnej miedzi lub metaliczno-grafitowego fioletu. Sam sprzęt prezentuje się wizualnie po prostu dobrze, no ale chyba to nie jest najważniejsze w urządzeniu, jakim jest maszynka do golenia, do codziennego stosowania.
ELDOM G50 Five elektryczna maszynka do golenia
Elektryczna maszynka do golenia G50 ELDOM posiada pięcioostrzową głowicę, której zadaniem jest doskonałe dopasowanie do kształtu twarzy. Dzięki temu, że ostrza są w pełni ruchome (tak samo jak głowica, w której są osadzone), oraz posiadają podwójną powierzchnię cięcia, zarost zostaje usunięty w dokładny sposób, przy samej skórze, co nadaje cerze jedwabistej gładkości. Głowica ta, jest oczywiście w pełni zdejmowalna i można bez problemów oczyszczać ostrza pod bieżącą wodą.
Obudowa maszynki, zaprojektowana jest w najbardziej ergonomiczny sposób. Urządzenie daje wrażenie lekkiego (0,25 kg), ale i solidnie wykonanego, a jej brzegi pokryte są materiałem zapobiegającym ewentualnemu wyślizgnięciu się z ręki.
ELDOM G50 Five elektryczna maszynka do golenia
ELDOM G50 pracuje z mocą 3W, co jest w pełni optymalne do dokładnego golenia. Ładowanie akumulatora (Ni-Cd 600 mAh) golarki za pomocą sieci, jest niezwykle wolne i zajmuje 8 godzin. Maszynka może być również zasilana bezpośrednio przez przewód, dzięki czemu w przypadku nagłego rozładownia, nie trzeba martwić się o czas, jaki potrzebny nam do wykonania zabiegu. Oczywiście sprzęt posiada także nieodzowny wskaźnik poziomu naładowania.
ELDOM G50 Five elektryczna maszynka do golenia
W obudowie maszynki do golenia marki ELDOM, znajduje się także wysuwany trymer do pielęgnacji wąsów i brody, pomagający utrzymać ich właściwy kształt, a przystrzyc je na właściwą dla nas długość.

Aby uprzyjemnić korzystanie z maszynki, producent, poza opakowaniem kartonowym, wyposażył ją także w poręczne etui.

W skrócie:

  • Ilość ostrzy w głowicy:5
  • Ergonomiczna obudowa:Tak
  • Wskaźnik ładowania:Tak
  • Trymer:Tak
  • Możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą:Tak
  • Zasilanie:akumulatorowo-sieciowe
  • Moc:3 W
  • Kolorystyka:dostępny w 2 kolorach
  • Czas ładowania:8 h
  • Waga netto produktu:0,25 kg

0 komentarze