Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Camry CR 6737 grill ogrodowy

By 18:00:00 , , , , , ,

Camry CR 6737 grill ogrodowy
Żeby móc bawić się w letnie grillowanie, potrzebujemy oczywiście grilla, nie byle jakiego, bo ważne aby był wykonany z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią grillowanym potrawom niezakłócony niczym smak, jak i biorąc pod uwagę jego przeznaczenie, będzie on bezpieczny w użytkowaniu. Taki jest miedzy innymi Camry CR 6737 Grill ogrodowy. Grill niezwykle potężny, pomimo niewielkich rozmiarów.
Camry CR 6737 grill ogrodowy
Po pierwsze, nie straszne jest jego przechowywanie, dzięki zamontowanym nóżkom, ułatwiającym jego przemieszczanie w celu wykorzystania, lub schowania do czasu następnej okazji. Grill posiada zamykaną pokrywę, dzięki czemu potrawy w nim przygotowane utrzymują stosunkowo długo swoją temperaturę.
Camry CR 6737 grill ogrodowy
Kolejna ważna cecha grilla ogrodowego Camry, to boczne elementy pozwalające na kontrolowanie dopływu powietrza do potraw i oczywiście węgla. Każdy, kto choć trochę zna się na przyrządzaniu potraw, czy to mięsnych, czy warzywnych, za pomocą grilla wie, jak ważne jest to dla smaku i jakości produktów.
Camry CR 6737 grill ogrodowy
Grill ogrodowy Camry CR 6737 posiada także na pokrywie wskaźnik temperatury, jaka w tej chwili jest wewnątrz urządzenia. Czyli kolejna ważna cecha ułatwiająca nam pichcenie smacznych przekąsek.
Camry CR 6737 grill ogrodowy
Jeżeli chodzi o wymiary grilla, wydają się być one optymalne dla sprzętu pozwalającego na przygotowywanie mięsa, kiełbasek czy warzyw i owoców, dla najbliższej rodziny i znajomych. Wymiary rozłożonego grilla ogrodowego Camry CR 6737 to 86x68x100,6cm, a jego waga oscyluje w granicach 14,4 kg. Dzięki temu sprzęt nie zajmuje wiele miejsca, ale jest praktyczny i bardzo stabilny.

I ważna informacja na koniec. Po zakupie sprzętu, grill dostarczany jest w pudełku o wymiarach 55.5x45x27.5 cm. W niczym to jednak nie przeszkadza, gdyż jest dziecinnie prosty do złożenia.
Camry CR 6737 grill ogrodowy
Zbliża się lato, za nami już majówka, a to co Polacy uwielbiają najbardziej w ciepłe, wolne dni, to oczywiście grill. I nie ma w tym nic dziwnego ponieważ nie ma nic przyjemniejszego, niż spożywanie świeżo przygotowanych potraw, na świeżym powietrzu, w gronie najbliższych.

Skrót informacji:

  • Dostępne kolory:czarny
  • Waga:14,4 kg
  • Kółka ułatwiające przemieszczanie:tak
  • Wskaźnik temperatury:tak
  • Wymiary:86x68x100,6cm
  • Zamykaną pokrywę:tak0 komentarze