Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Camry CR 4806b Maszynka do makaronu

By 17:43:00 , , , ,

Camry CR 4806b Maszynka do makaronu
Camry CR 4806b Maszynka do makaronu, to łatwy i wygodny sposób, na stworzenie dań mącznych, bez potrzeby kupowania gotowego makaronu w sklepach. Dlaczego to takie ważne? Choćby dlatego, że coraz częściej produkty gotowe, stojące na półach w marketach, zawierają duże ilości syntetycznych dodatków, po to, aby przedłużyć ich okres trwałości, nadać im wygląd, który niekoniecznie odzwierciedla faktyczny stan, jak i wspomóc smak, niekoniecznie w zdrowy sposób.

Posiadając w dom maszynkę do makaronu, możesz bez obaw przygotować swój własny makaron, z takich składników jakich chcesz i z pełną świadomością tego, co trafi do żołądka Twoich najbliższych.
Camry CR 4806b Maszynka do makaronu
Obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna i nie powinna przerazić żadnego szefa domowej kuchni. Po prostu do pojemnika dodajesz półprodukty i wybierasz rodzaj / kształt makaronu jaki Cię interesuje. W pełni zautomatyzowane urządzenie, samo wyrobi ciasto, oraz pozwoli na wykorzystanie wybranej przez nas formy makaronu.

Wśród rodzajów makaronu, jakie możemy wybrać posiadając to niezwykłe urządzenie znajdziemy:
- Rigattoni i Penne, czyli dwa uwielbiane szczególnie przez najmłodszych rodzaje makronu rurek,
- Lasagne,
- Spaghetti,
- Linguine – makaron typu Spaghetti o nieco spłaszczonym kształcie,
- Fettuccine i Tagliatele – wstążki, zarówno te szersze, jak i węższe.
Camry CR 4806b Maszynka do makaronu
Maszynka do makaronu Camry, jest sprzętem AGD, wysokiej jakości i bardzo solidnym (o czym może między innymi zaświadczyć jego waga – 5 kg), wykonanym z najlepszych materiałów. Całość można niezwykle łatwo wyczyścić. Pojemnik na ciasto jest przeźroczysty, nie musimy się więc bać, że po otwarciu może nas czekać niemiła niespodzianka.
Camry CR 4806b Maszynka do makaronu
Maszynka podłączana do zasilania sieciowego, pracuje z mocą 150 W. Jednakże, pomimo tych parametrów, głośność jej nie przekracza 65 dB, dzięki czemu urządzenie po raz kolejny nie staje się uciążliwe w obsłudze.

Maszynka jest dostępna w wersji czarnej i białej, przez co można choć mniej więcej dopasować urządzenie do wystroju kuchni.

Skrót informacji:

  • Dostępne kolory:czarny i biały
  • Ilość form makaronu:7
  • Automatyczne mieszanie składników:tak
  • Głośność:65dB
  • Moc:150 W
  • Waga:5 kg
  • Maksymalny czas nieprzerwanej pracy:20 min
  • Mycie części w zmywarce:nie
  • Funkcja nadmuch przeciwko sklejaniu makaronu:tak
  • Schowek na kabel:nie0 komentarze