Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Amica JSM4011 Wyciskarka wolnoobrotowa

By 18:57:00 , , , , , , ,

Amica JSM4011 Wyciskarka wolnoobrotowa
Świeżo wyciskane soki z ekologicznie uprawianych owoców, to moment w ciągu dnia, kiedy mamy okazję zadbać o siebie. Ale nie każdy ma szczęście mieć w pobliżu odpowiedni punkt, oferujący ten, na dzień dzisiejszy niezwykle ekskluzywny napój.  Na szczęście coraz częściej, możemy sobie pozwolić na wyciskanie soku samemu, a sprzęt potrzebny do tego typu zadania, jest coraz bardziej funkcjonalny i wydajny.
Amica JSM4011 Wyciskarka wolnoobrotowa
Amica JSM4011 także wpasowuje się w ten trend i w tej chwili oferuje wysokiej jakości wyciskarkę wolnoobrotową. Niezwykle wydajne urządzenie, pracuje z mocą 200 W, przy jednoczesnym, niskim poziomie głośności, oscylującym w granicach 60 dBA. Wyciskarka wolnoobrotowa, pracuje z prędkością 60 obrotów na minutę, dzięki czemu doskonale wydobywa z owoców najsmaczniejsze i najzdrowsze składniki, bez uszkadzania ich zbyt dużą częstotliwością obrotów.
Amica JSM4011 Wyciskarka wolnoobrotowa
Wyciskarka posiada naczynie na sok o pojemności 1 l i takiej samej wielkości pojemnik na odpadki. Obroty zarówno w jedną, jaki drugą stronę (funkcja on&rev), daje możliwość bezproblemowego pozbycia się zablokowanych fragmentów owoców i warzyw, a także włókien. Sito ze stali szlachetnej, to gwarancja długiej żywotności sprzętu.

Urządzenie posiada także blokadę bezpiecznego zamknięcia, a także praktyczny popychacz. Dzięki temu, prac a z wyciskarką jest niezwykle bezpieczna, prosta i wygodna. Nie można nie wspomnieć o gumowych nóżkach antypoślizgowych. Zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatycznie odłącza zasilanie, a dotykowy panel sterujący, o wysoce intuicyjnym interfejsie, ułatwia przygotowanie soków.
Amica JSM4011 Wyciskarka wolnoobrotowa
Wyciskarka wolnoobrotowa JSM4011 marki Amica, posiada blokadę kapania, dzięki czemu, nie trzeba martwi się o zabrudzenie blatu podczas przelewania soku. W komplecie znajduje się szczotka do czyszczenia, ułatwiająca utrzymanie odpowiedniej higieny i utrzymania czystości poszczególnych elementów, w tym stalowego sitka i zakamarków pojemników na sok i miąższ.
Wyciskarka wolnoobrotowa od Amici, to sprzęt naprawdę nieodzowny w przygotowaniu zdrowych i smacznych soków, bez utraty wartości odżywczych.

Skrót informacji:

  • Prędkość pracy:60 RPM
  • Głośność poniżej:65 dBA
  • Pojemnik na sok/pojemnik na odpadki:1 l / 1 l
  • Sito:ze stali szlachetnej
  • Blokada bezpiecznego zamknięcia:tak
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak
  • 2 kierunki obrotów (ON&REV):tak
  • Dotykowy panel sterujący:tak
  • Moc:200 W
  • Długość przewodu zasilającego:1 m0 komentarze