Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Russell Hobbs 3 in 1 Ultimate Juicer 22700-56

By 19:10:00 , , , , , ,

Russell Hobbs 3 in 1 Ultimate Juicer 22700-56
Russell Hobbs 3 in 1 Ultimate Juicer 22700-56, to najwyższej jakości, nowoczesne urządzenie pozwalające na zatrzymanie się na chwilę i skorzystanie z możliwości wykorzystania najnowszej technologii, aby uzyskać naturalny i w pełni ekologiczny smak. Urządzenie łączy w sobie funkcje sokowirówki, wyciskarki do cytrusów i blendera. Dzięki niemu w każdej chwili możemy sięgnąć po zdrowy sok lub poranne smoothie, zawierające pełen bukiet smaku, aromatu, a co najważniejsze najwyższej jakości składników odżywczych.  Można w nim także przygotować sorbety, sosy i zupy. To nieodzowne urządzenie w każdej kuchni, gdzie liczy się bogaty, naturalny smak i aromat, ale i zdrowe podejście do kwestii żywienia.
Russell Hobbs 3 in 1 Ultimate Juicer 22700-56
3 in 1 Ultimate Juicer posiada pojemnik na sok o pojemności 700 ml, który jest również używany, jako pojemnik blendera.  Podajnik urządzenia o średnicy 75 mm, pozwala na wkładanie składników soków czy smoothie w całości bez potrzeby rozdrabniania owoców i warzyw. Dzięki temu, oszczędzamy nie tylko czas potrzebny na przygotowanie zdrowego napoju czy posiłku, ale także mamy pewność, że żadne składniki odżywcze nie zostaną utracone. Sprzęt posiada także pojemnik na pulpę, mieszczący nawet 1,7 l, więc bezproblemowo, można przygotowywać na raz znacznie większą porcję. Wyciskarka i sokowirówka, posiadają dziubek niekapek, przez co spokojnie można porcjować sok od razu po jego przygotowywaniu.
Russell Hobbs 3 in 1 Ultimate Juicer 22700-56
Obudowa zbudowana jest z chromowanych elementów, nadających urządzaniu trwałość jak i estetyczny wygląd. Dodatkowo, elementy Russell Hobbs 22700-56, bezproblemowo nadają się do mycia w zmywarce. Kolejna oszczędność czasu, w zabiegany poranek! Nie posiada elementów zwierających w swoim składzie szkodliwego BPA, dzięki czemu mamy gwarancję bezpiecznego przygotowania soków czy koktajlów dla najmłodszych członków rodziny. Moc 800 W pozwala na przygotowanie potraw nawet z twardych owoców i warzyw, bez obaw o problemy z ich wyciskaniem/ blendowaniem.
Russell Hobbs 3 in 1 Ultimate Juicer 22700-56
Russell Hobbs 3 in 1 Ultimate Juicer 22700-56 to urządzenie, nad którym warto się zastanowić.

W skrócie:

  • 3 urządzenia w 1:sokowirówka , wyciskarka do cytrusów, blender
  • Pojemnik na sok służy również jako pojemnik do blendowania:pojemność 700 ml
  • Szerokość podajnika:75 mm umożliwia wkładanie dużych kawałków owoców
  • Pojemnik na pulpę:1.3  l
  • Dziubek niekapek:Tak
  • Chromowane elementy:Tak
  • Nie zawierające BPA:Tak
  • Możliwość mycia w zmywarce:Tak
  • Moc:800 W
  • W opcji blendera możliwość kruszenia lodu:Tak
0 komentarze