Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Philips BT7205/15 Beardtrimmer series 7000 trymer

By 12:06:00 , , , , , ,

Philips BT7205/15 Beardtrimmer series 7000 trymer
Pozostałości zarostu dookoła po goleniu i przycinaniu? Krótkie włoski rozproszone po całej łazience? Nigdy więcej! Beardtrimmer series 7000 Trymer to trymer marki Philips z funkcją zasysania ściętego zarostu, dzięki czemu praca z nim to mniej bałaganu i naprawdę dobre efekty.  Trymer idealny do przycięcia brody, bokobrodów i wąsów, który wraz z postępem pracy, zasysa przycięte włoski. Urządzenie wyposażone w technologię lift & trim, delikatnie unosi włoski, następnie kieruje je prosto pod ostrza ze stali szlachetnej, to gwarancja równego przycięcia zarostu, już przy jednym pociągnięciu. Same podwójne ostrza, podczas pracy ocierają się o siebie, co sprawia, że na bieżąco się ostrzą.
Philips BT7205/15 Beardtrimmer series 7000 trymer
Sam trymer, to możliwość perfekcyjnego dopasowania długości, dzięki możliwości regulacji cięcia od 0, 5 do 10mm, czyli 20 ustawień, z dokładnością, co 0, 5 mm. Następnie nakładka precyzyjnego trymera pozwala na dokładne wykończenie detali i krawędzi po przycięciu, a także dostęp do trudno dostępnych miejsc.
Philips BT7205/15 Beardtrimmer series 7000 trymer
Wystarczy tylko 60 minut ładowania, aby cieszyć się kolejną godziną bezproblemowej pracy trymera. Dodatkowo Philips BT7205/15 posiada wyświetlacz z wskaźnikiem naładowania. Po pracy, wystarczy po prostu opróżnić pojemnik, w którym znalazły się zassane włoski, oraz przepłukać ostrza pod strumieniem wody. Producent sprzętu, marka Philips, to także gwarancja minimum dwóch lat bezproblemowej pracy, bez potrzeby dodatkowej konserwacji.
Philips BT7205/15 Beardtrimmer series 7000 trymer
Podsumowując Beardtrimmer series 7000 Trymer marki Philips to czysta i precyzyjna praca, oraz łatwość stosowania. Ostrza wykonane ze stali szlachetnej, z systemem samoostrzenia, bez potrzeby dodatkowej konserwacji; akumulator o długim czasie działania, już po krótkim ładowaniu i z wyświetlaczem; nasadki - bezproblemowe w czyszczeniu (wystarczy strumień wody), a w komplecie jeszcze eleganckie etui, dzięki któremu możemy zabrać trymer ze sobą wszędzie.
Philips BT7205/15 Beardtrimmer series 7000 trymer
Nigdy wcześniej dbanie o zarost nie było tak bezproblemowe i przyjemne.

W skrócie:

  • Precyzja (wielkość odstępów):Co 0,5 mm
  • Zakres ustawień długości:Od 0,5 do 10 mm
  • Element tnący:Ostrza ze stali szlachetnej
  • Liczba ustawień długości:20 wbudowanych ustawień długości
  • Wyświetlacz:Wskaźnik naładowania
  • Czyszczenie:Nasadki z możliwością mycia
  • Działanie sieciowe i akumulatorowe:Tak
  • Czas działania / Czas pełnego ładowania:60 / 60 minut
  • Etui do przechowywania:Tak
  • Ilość wyłapywanych ściętych włosków:90%
0 komentarze