Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

ELDOM WA2 Kieer gofrownica

By 12:18:00 , , , , ,

ELDOM WA2 Kieer gofrownica
ELDOM WA2 Kieer, to prosty, ale dobrej jakości sprzęt pozwalający na bezproblemowe przygotowanie w domu własnych, smacznych i chrupiących gofrów. Jednorazowo pozwala na przyrządzenie 5 wafli - gofrów w kształcie serca. W banalny sposób, pozwala nam na stworzenie niebanalnego deseru w zaledwie parę chwil - przekąski uwielbianej zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.
ELDOM WA2 Kieer gofrownica
Waflownica, posiada wysokiej jakości powłoki antyadhezyjne, czyli zapobiegające przywieraniu ciasta. Dzięki temu przyrządzone gofry zachowają po wyjęciu z niej swój idealny kształt, jak i odpowiednio przypieczoną powierzchnię. Moc 900 W jest wystarczająca do przyrządzania smacznych przekąsek, bez potrzeby długiego nagrzewania przed użyciem. Posiada dwie, intuicyjne lampki kontrolne (w kolorze zielonym i czerwonym), pozwalające na kontrole stopnia nagrzania a tym samym gotowości urządzenia do pracy.
ELDOM WA2 Kieer gofrownica
Niewielkie rozmiary ELDOM WA2 Kieer, pozwalają na wygodne i bezpieczne przechowywanie sprzętu. Miejsce przeznaczone do nawinięcia kabla, znajdujące się z przodu urządzenia, tym bardziej sprawia, ze gofrownica staje się bezproblemowa w przechowywaniu pomiędzy jej używaniem. Sprzęt występuje w dwóch wariantach kolorystycznych obudowy, białym i czarnym, dzięki czemu można dopasować go do wystroju wnętrza naszej kuchni. Jest prosta w myciu i utrzymaniu czystości. Dodatkowo, nienagrzewające się uchwyty, gwarantują bezpieczeństwo jej stosowania.
ELDOM WA2 Kieer gofrownica
Podsumowując. Waflownica WA2 ELDOM Kieer, to tanie, proste w obsłudze a jednocześnie wydajne urządzenie pozwalające nam i naszym najbliższym przygotować najlepszej jakości, świeże gofry, bez potrzeby spędzania na tym zadaniu dużej ilości czasu. Bezproblemowa intuicyjna obsługa i wysokiej jakości materiały; między innymi powłoka antyadhezyjna, gwarantują szybkość i wysoką jakość pracy. Obudowa gofrownicy to strzał w dziesiątkę, zarówno w kwestii przechowywania sprzętu, jak i bezpieczeństwa jego stosowania.

To urządzenie powinno znaleźć się w każdej kuchni!

Skrót informacji:

  • Wkładki:z powłoką antyadhezyjną
  • Lampki kontrolne:2
  • Możliwość upieczenia jednorazowo wafli:5 wafli  w kształcie serca
  • Miejsce na  nawinięcie przewodu:tak
  • Moc:900 W
  • Kolor:czarny lub biały


0 komentarze