Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

BRITA Navelia 2,3l dzbanek filtrujący

By 20:05:00 , , , , , ,

BRITA Navelia 2,3l dzbanek filtrujący
BRITA Navelia 2,3l, to limitowany produkt z linii BRITA, pozwalający na cieszenie się smakiem i zdrowiem płynącym prosto z wody. Ale od początku…

Woda to podstawa. Smaczna woda do posiłku, to nie tylko zadowolenie, ale i dbanie o zdrowie. Regularne picie wody wspomaga zdrowe samopoczucie, jak i pomaga oczyścić organizm, a także dbać o linię, przyspieszając metabolizm. Dzięki technologii BRITA Navelia możesz cieszyć się smaczną czystą wodą, nie zawierającą żadnych substancji psujących jej smak czy jakość, na bieżąco. System filtrujący i wkłady stosowane do dzbanka są certyfikowane i sprawdzane przez instytut TUV SUD, który dba o to, by produkty mające kontakt z żywnością, były tyko najwyższej jakości i w zupełności bezpieczne nawet dla najmłodszych.
BRITA Navelia 2,3l dzbanek filtrujący
Elektroniczny wskaźnik w filtrze dokładnie śledzi i informuje Cię, kiedy należy wymienić wkład. Dzięki temu nie musisz się obawiać, ze po pewnym czasie filtrowanie bez Twojej wiedzy okaże się mniej skuteczne. Pozwala też zaoszczędzić pieniądze, zmniejszając prawdopodobieństwo niepotrzebnej wymiany, jeszcze działającego filtru. BRITA Navelia posiada wymiary 26, 6 x 21,7 x 11,1 cm, specjalnie dopasowane tak, aby mieściła się na drzwiach lodówki.
BRITA Navelia 2,3l dzbanek filtrujący
Co daje nam BRITA Navelia ? Przede wszystkim pewność, że woda płynąca z naszych kranów, zostaje oczyszczona z posmaku chloru, który jest dodawany do wody, jako środek bakteriobójczy. Chroni naszą rodzinę przed spożywaniem wraz z wodą szkodliwych osadów miedzi i ołowiu, często gromadzących się w rurach. A także stosowanie filtrów BRITA, chroni urządzenia takie jak czajniki elektryczne, grzałki, czy ekspresy do kawy, przed niszczącym wpływem kamienia.  Wyeliminowanie tych wszystkich substancji także doskonale wpływa na smak, zarówno samej wody, jak i przygotowywanej z niej napojów i potraw.
BRITA Navelia 2,3l dzbanek filtrujący
BRITA Navelia 2,3l, to prosty sposób na cieszenie się na bieżąco czysta i smaczna wodą, bez potrzeby zakupywania jej w plastikowych opakowaniach, które zaśmiecają środowisko. Dzbanek dostępny jest w trzech różnych kolorach pokrywek.
BRITA Navelia 2,3l dzbanek filtrujący
Skrót informacji:

  • Elektroniczny wskaźnik BRITA:Tak
  • Pojemność dzbanka:2,3 litra
  • Pojemność filtrowanej wody:1,3 litra
  • Wymiary:26,6 x 21,7 x 11,1 cm
  • Możliwość przechowywania w lodówce:Tak
  • Ilość bezpłatnych filtrów w zestawie:1 wkład MAXTRA


0 komentarze