Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Amica FD3011 Spieniacz do mleka

By 19:17:00 , , , , ,

Amica FD3011 Spieniacz do mleka
Spieniacz do mleka FD3011 marki Amica, to bardzo funkcjonalne urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej kuchni. Spieniacz ma pojemność 450 ml i moc 450W. Zaopatrzony w gumowe nóżki i przewód o długości 75 cm, pozwala na komfortowe i bezpieczne korzystanie z niego, zarówno w przypadku wyciągania urządzenia, kiedy jest potrzebne, jak i jeżeli ma ono na stałe miejsce na Twoim blacie kuchennym. Oczywiście w momencie przechowywania sprzętu przydaje się także jego schowek chroniący kabel sieciowy.
Amica FD3011 Spieniacz do mleka
Spieniacz posiada magnetyczny system mieszający, kontroler STRIX i podświetlany wyłącznik. Obrotowa podstawa urządzenia 360C gwarantuje optymalną pracę sprzętu, i w pełni wykorzystanie jego możliwości.

Amica FD3011 spieniacz do mleka, to nie tylko urządzenie dla osób, lubujących się w kawach typu latte, czy cappuccino. Jest to sprzęt przydatny dla całej rodziny, dzięki różnym funkcjom. Spieniacz posiada 3 tryby pracy:

- Funkcja spieniania mleka z podgrzewaniem (do 100ml), to możliwość przygotowania ciepłego, puszystego mleczka do naszej ulubionej kawy, a także możliwość przygotowania zwieńczenia, ciepłych, mlecznych dresów,
- Funkcja spieniania mleka bez podgrzewania (do 100ml), pozwala na stworzenie idealnej pianki, niekoniecznie do gorących napojów,
- Funkcja podgrzewania mleka z mieszaniem (do 200ml), to bezproblemowe przygotowanie mleka do ulubionych płatków śniadaniowych lub musli, zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych, dbających o zdrowy styl życia.
Amica FD3011 Spieniacz do mleka
Spieniacz FD3011, jak przystało na wysokiej jakości sprzęt marki Amica, posiada nowoczesny, prosty design, pasujący do każdego pomieszczenia. Intuicyjny interfejs urządzenia, w postaci kontrolera STRIX i podświetlanego wyłącznika,  pozwala na jego wykorzystanie przez każdego.
Amica FD3011 Spieniacz do mleka
Tak więc nie ma się co zastanawiać. Spieniacz z podgrzewaczem do mleka FD3011 marki Amica, to sprzęt, który znajdzie zastosowanie w każdej kuchni, zarówno takiej, w której przygotowywana jest aromatyczna kawa, jak i dla fanów zdrowych przekąsek i napojów.

Skrót informacji:

 • Kontroler STRIX:tak
 • System mieszający:magnetyczny
 • Podświetlany włącznik:tak
 • Gumowe nóżki:tak
 • Podstawa:360°
 • Schowek na przewód sieciowy:tak
 • Długość przewodu zasilającego:tak
 • Pojemność:450 ml
 • Moc:450 W
 • Ilość programów:3
1 komentarze

 1. Bardzo fajna sprawa z tym spieniaczem. Mam taki, ale od Nespresso. Kto raz go użyje do cappuccino, już nigdy nie wypije innej kawy ;)

  OdpowiedzUsuń