Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Wyciskarka do soku do 1000 zł TOP5

By 14:18:00 , , , , , , ,

wyciskarka do soku
Od jakiegoś czasu można zaobserwować zwiększony popyt na wyciskarki do soków, dzięki którym można w prosty i szybki sposób przygotować ulubiony sok nie wychodząc z dom. Mało praktyczne i nie wygodne stały się duże, głośne sokowirówki, które powoli odchodzą do lamusa. Chciałbym wam dzisiaj zaprezentować 5 wyciskarek do soków, do 1000 zł. Jest to pięć najchętniej kupowanych wyciskarek na rynku, według popularnych porównywarek cen.

1. Philips HR1880/01 Avance Collection
Philips HR1880/01 Avance Collection
Wyciskarka do soku Philips HR1880/01, z technologią powolnego wyciskania, sprawia, że sok zachowuje wszystkie wartości odżywcze i witaminy.   Cechuje ją tez wyjątkowa wydajność w porównaniu do innych urządzeń tego typu na rynku. Wysokiej jakości silnik o mocy 200 W, jest przy okazji niesamowicie cichy i pozwoli na wyciskanie zarówno miękkich, jak i twardych owoców i warzyw. Wyciskarka do soku Philips HR1880/01 Avance Collection, to nie tylko najnowsze technologie, ale i komfort użycia. Wyposażona jest w dzbanek na sok o pojemności 1, 5 l., nie ma, więc potrzeby jego przelewania po wyciśnięciu do innego pojemnika. Antypoślizgowe stopki, to bezpieczeństwo pracy, a łatwy dostęp do wszelkich części wymagających czyszczenia, które można również myć w zmywarce, to oszczędność czasu.
Wyciskarka solidnie wykonana, z najlepszych materiałów, odporna na uszkodzenia. Do tego dochodzi estetyczny design.  Urządzenie warte uwagi każdego, kto dba o to by codziennie wypić szklankę pełnego wartości odżywczych soku.

GDZIE KUPIĆ


2. ELDOM PJ200 PerfectJuicer
ELDOM PJ200 PerfectJuicer
Wyciskarka ELDOM PJ200 PerfectJuicer, to niezwykle wydajne (do 30% więcej soku), wytrzymałe i estetycznie wykonane urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej kuchni. Nowoczesna technologia wyciskarki sprawia, że owoce i warzywa nie są w standardowy sposób ścierane i odwirowywane, tylko dokładnie miażdżone, przez co uzyskany sok jest niezwykle gęsty, treściwy i pełen wartości odżywczych.
Urządzenie z najlepszej jakości materiałów. Stalowa obudowa i sitko ze stali nierdzewnej, to gwarancja długiej i niezawodnej pracy. Ekologiczny silnik o mocy 200 W. Dwukierunkowa praca ślimaka, pomaga bez problemu pozbyć się zablokowanego fragmentu twardego owocu, bez potrzeby rozmontowywania całego urządzenia, Posiada wzmocniony mechanizm, radzący sobie z nawet najtwardszymi warzywami.  Wyciskarka wykonana z bezpiecznych materiałów, posiada certyfikat BPA Free, czyli jest wolna od szkodliwego bisfenolu A. Dzięki temu możesz bez obaw podawać przyrządzony w niej sok najmłodszym.

GDZIE KUPIĆ


3. ELDOM PJ600 PerfectJuicer
ELDOM PJ600 PerfectJuicer
Wyciskarka ELDOM PJ600 PerfectJuicer to wydajne urządzenie stosowane do wyciskania różnego rodzaju owoców i warzyw. Jej działanie nie polega na tradycyjnym ścieraniu i odwirowywaniu produktów. Wydajność jej, to w znaczniej mierze zasługa systemu miażdżącego, a następnie przecierającego zmiażdżone produkty przez sito. To ta technologia sprawia, ze uzyskany sok jest bardziej gęsty, jak i pełen wartości odżywczych, a także zwiększa jego pozyskiwanie nawet o 30% w porównaniu do innych wyciskarek dostępnych na rynku. Urządzenie wykonane z pełni bezpiecznych materiałów i posiadające certyfikat BPA Free.
Wyciskarka posiada możliwość wstecznego biegu, wzmocniony ślimak i dwa kierunki pracy silnika. Niezwykle cicha i prosta w użyciu, jak i ekologiczna ze względu na niski zużycie energii (150 W). W zestawie znajdują sie dodatkowo 3 filtry ze stali nierdzewnej, dla różnej gęstości soku, zestaw do tofu, popychacz, uchwyt pozwalający na bezpieczne i wygodne przenoszenie i litrowe pojemniki; na sok z podstawką filtrującą, oraz na odpadki.

GDZIE KUPIĆ


4. Gotie GSJ500G TOPJUICER
Gotie GSJ500G TOPJUICER
Gotie GSJ500G TOPJUICER, to profesjonalne urządzenie pozwalające na wyciskanie soków, niezależnie od twardości owoców i warzyw. Wyciskarka wolnoobrotowa, pracuje na zasadzie miażdżenia i wyciskania produktów, przez sito z żywic kompozytowych. Posiada wysokiej jakości ślimak o nowoczesnej konstrukcji pozwalającej na największą wydajność i obracający się z prędkością 80 obrotów na minutę.
Urządzenie pracuje z wyjątkową mocą, która sięga 400 W, dzięki czemu nie są dla niego problemem nawet najtwardsze produkty zarówno świeże owoce i warzywa, jak i mrożone produkty. Dodatkowo sok uzyskany w ten sposób pozostaje pełen wartości odżywczych, które zazwyczaj są tracone w innych procesach jego pozyskiwania. Mimo tej mocy, wyciskarka jest niezwykle cicha, a jej czyszczenie bezproblemowe.
Wyciskarka posiada litrowy pojemnik na sok, oraz litrowy zbiornik na odpadki. Całość wykończona jest estetyczną obudową, wykonaną z najlepszych materiałów, dzięki czemu jest bezpieczna i po prostu dobrze wygląda w kuchni.

GDZIE KUPIĆ


5. Zelmer ZJP1600B JuiceMaker ONE
Zelmer ZJP1600B JuiceMaker ONE
Zelmer ZJP1600B JuiceMaker ONE, to nowe podejście do technologii wyciskania soków. Urządzenie pozwala na uzyskanie najlepszej jakości, pełnego smaku, aromatu i substancji odżywczych napoju. Dzięki niej możemy zadbać o odpowiednią ilość błonnika i przeciwutleniaczy, które zazwyczaj ulęgają zniszczeniu w procesie standardowego uzyskiwania soków.
Technologia wyciskania SES (Smart Extraction System), to ogromna wydajność wyciskarki, wyjątkowa cichość i niepowtarzalny smak przygotowanych produktów.
To także komfort i łatwość obsługi. Posiada śrubę wyciskającą, 3 w 1, co niweluje problem utrzymania czystości, dużej ilości części. Funkcja reverse pozwala na odwrócenie pracy śruby w przypadku zblokowania produktu. Urządzenie nie wymaga też zatrzymywania pracy w celu usunięcia resztek miąższu, ponieważ dzięki systemowi ciągłego wyciskania, samoczynnie usuwającemu odpady. Wyciskarka wykonana z najwyższej jakości bezpiecznych materiałów niezawierająca BPA.
Urządzenie posiadające pojemniki na sok i miąższ o pojemnościach 1, 4l, o mocy 150W i prędkości śruby 32 obroty na minutę.

GDZIE KUPIĆ


Jak można zauważyć różnice między urządzeniami są niewielkie pod względem technicznym jak i działania samego sprzętu. Osoby szukające dobrej i nie drogiej wyciskarki do soku, mają ogromny wybór porządnych urządzeń. Jeśli skusicie się na zakup wyciskarki i macie kilka opcji do wyboru, zwróćcie uwagę na jakość materiałów, moc, dwukierunkowość pracy oraz trwałość ślimaka.


0 komentarze