Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

SEVERIN KM 3895 Robot kuchenny

By 18:00:00 , , , , , ,

SEVERIN KM 3895
Gotowanie to rzecz czasochłonna i z pewnością każdy kto miał styczność z tą dziedziną będzie w stanie to potwierdzić. Niestety, prawda jest taka, że aby przygotować sobie pyszne danie to musimy poświęcić na to sporą ilość czasu. Tak przynajmniej było do tej pory. Wyobraź sobie urządzenie, które pozwoli Ci w znacznie szybszy, prostszy i przyjemniejszy sposób przygotowywać posiłki, na jakie to dotychczas poświęcałaś sporo czasu. SEVERIN KM 3895 robot kuchenny jest właśnie takim urządzeniem, które jest niezbędnym elementem w każdej nowoczesnej kuchni. Jest to bardzo wielofunkcyjne urządzenie, które pozwoli Ci na gotowanie tradycyjne czy również gotowanie na parze, mieszanie oraz ubijanie, zgniatanie i wiele, wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami wspaniałego urządzenia jakim jest James the Wondermachine, a na pewno szybko stwierdzimy, że warto się w nie zaopatrzyć.

James the Wondermachine to wielofunkcyjny robot, który pomoże nam w każdej kuchni i zapewni wielofunkcyjność oraz perfekcyjne przygotowywanie dań. Jest w stanie zagwarantować możliwość gotowania zwykłego oraz gotowania na parze. Urządzenie bez problemu jest w stanie mielić, mieszać oraz ubijać. Dodatkowymi funkcjami urządzenia są miksowanie, zgniatanie czy emulgacja, blendowanie, podgrzewanie czy rozdrabnianie. Jak widzimy urządzenie jest w stanie zapewnić nam szereg niezbędnych w każdej kuchni funkcji. SEVERIN gwarantuje przyśpieszone gotowanie, brak problemów przy gotowaniu oraz znakomicie przygotowany posiłek dla całej rodziny w bardzo krótkim czasie. Do zestawu możemy pobrać ze strony producenta specjalną książkę kucharską, która przedstawi nam kilkanaście przepysznych posiłków i innych rzeczy, które jesteśmy w stanie wykonać korzystając z urządzenia. James the Wondermachine to obowiązkowa pozycja w każdej kuchni i możliwość szybkiego oraz lepszego gotowania.
SEVERIN KM 3895
Każda z funkcji urządzenia jest oczywiście bardziej rozbudowana i możemy ją dostosować idealnie do naszych potrzeb. Jeśli chodzi o gotowanie to urządzenie możemy ustawić na 4 różne stopnie temperatury. Nasz pomocnik kuchenny posiada również możliwość zastosowania programu turbo, w którym to obroty dochodzą aż do 7000 na minutę. W urządzeniu jesteśmy w stanie dokładnie ustawić ręcznie czas gotowania. Robot kuchenny został wyposażony między innymi w termostat elektroniczny czy wyjmowaną misę do mieszania, nóż ze stali nierdzewnej. W zestawie urządzenia znajdziemy również dwie przezroczyste pokrywy oraz specjalną nakładkę przeznaczoną do gotowania na parze. James the Wondermachine wygląda rewelacyjnie i z pewnością swoim designem idealnie wpasuje się w nowoczesną kuchnię jak i tą tradycyjną. Jest to urządzenie bardzo proste w użytkowaniu oraz niezwykle proste w czyszczeniu. Urządzenie jest w pełni bezpieczne ze względu na zastosowanie specjalnych blokad bezpieczeństwa. SEVERIN KM 3895 jest więc urządzeniem, które pozwoli nam przygotować praktycznie każdy posiłek w prosty i szybki sposób. Jeśli nie chcemy spędzać w kuchni wielu godzin zajmując się przygotowaniem posiłku krok po kroku to James the Wondermachine będzie dla nas znakomitą opcją.
SEVERIN KM 3895
To rewelacyjne urządzenie, które z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz to większą liczbę zwolenników. Dzięki robotowi gotowanie stanie się banalnie proste, co zauważymy już po pierwszym zastosowaniu urządzenia. Z obsługą poradzi sobie każdy, a ze względu na przepiękny design może spokojnie stać na wierzchu, a będzie jedynie ozdobą naszej kuchni. Jest to jedno z najlepszych takich urządzeń dostępnych na rynku pozwalające na całkowite zastąpienie wszystkich innych sprzętów kuchennych przeznaczonych do gotowania i przygotowywania posiłków.
SEVERIN KM 3895
Skrót informacji:

 • Funkcje:gotowanie, gotowanie na parze, mielenie, mieszanie, ubijanie, zagniatanie, miksowanie, emulgacja, blendowanie, rozdrabnianie, podgrzewanie
 • 4 stopnie temperatury do gotowania i gotowania na parze:200 obr./min = 37°C, 70°C, 100°C , 0 obr./min = 120°C
 • 5 stopni mocy z funkcją turbo:400 obr./min, 1000 obr./min, 3000 obr./min, 6000 obr./min, turbo: 7000 obr./min
 • Ręczna regulacja czasu:tak
 • Funkcja kontrolowanego podgrzewania:tak
 • Elektroniczny termostat:tak
 • Wyjmowana misa do mieszania:tak
 • Nóż ze stali nierdzewnej:tak
 • Przezroczyste pokrywy:2
 • Czteroczęściowa nakładka do gotowania na parze i praktyczny mieszak:tak
 • Wyświetlacz LED:tak
 • Sygnał akustyczny:tak
 • Zegar:60-minutowy
 • Blokada bezpieczeństwa:tak
 • Funkcja automatycznego wyłączania:tak
 • Przybliżone wymiary z nakładką do gotowania na parze:szer. = 44 cm, wys. = 40 cm, gł. = 31 cm
 • Przybliżone wymiary bez nakładki do gotowania na parze:szer. = 33,5 cm, wys. = 29 cm, gł. = 27,5 cm
 • Czy mieszadła można myć w zmywarce:tak
 • Pojemność:ok. 1,5 litra
 • Moc:maks. 1050 W, silnik: 500 W
0 komentarze