Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Remington D5216 Shine Therapy Suszarka do włosów

By 15:02:00 , , , ,

Remington D5216 Shine Therapy Suszarka do włosów
O włosy należy dbać. Dobrze wyglądające włosy to bardzo ważny element naszego wizerunku, tego w jaki sposób jesteśmy postrzegani przez innych ludzi. Mając ładne włosy - stajemy się atrakcyjniejsi, kiedy są one zaniedbane, wtedy wyglądamy starzej, gorzej etc. Z tego względu musimy zadbać o to, aby suszarka do włosów jakiej używamy pozwalała na to, żeby jak najlepiej sobie poradzić z naszymi włosami, tak aby wyglądały one jak najlepiej. Z tego względu polecam Państwu suszarkę Remington Shine Therapy, która gwarantuje piękne, błyszczące i niekręcące się włosy.

Dzieje się tak, dzięki nowoczesnej technologii jonowej, która została opracowana przez firmę Remington. Dzięki użyciu generatora jonów emitującego aż 90% więcej niż w przypadku przeciętnych urządzeń - sprawia, że fryzura, którą ułożymy będzie trwała oraz piękna dużo dłużej niż był oto możliwe dotąd. Z tego względu tego typu suszarka do włosów zdecydowanie wyprzedza inne konkurencyjne rozwiązania.

Na wyposażeniu otrzymają Państwo silnik o mocy 2300W, która sprawia, że wydmuchiwane powietrze osiąga nawet do 85km/h. Dzięki temu układanie włosów jest łatwe, a suszenie włosó niezwykle szybkie oraz dynamiczne. Nie trzeba marnować zbędnego czasu na suszenie, ponieważ proces ten trwa naprawdę szybko.
Remington D5216 Shine Therapy Suszarka do włosów
Dodatkową możliwością w przypadku Remington D5216 Shine Therapy jest możliwość użycia zimnego podmuchu, który jest niezwykle skuteczny w przypadku gdy naszym celem jest nie wysuszenie włosów, ale utrwalenie naszej fryzury.

To właśnie z tego powodu tego typu suszarki nieustannie zyskują ogromną popularność na całym świecie, sprawiając, że inne popularne dotąd rozwiązania zaczynają tracić na swojej pozycji rynkowej. Klienci wiedzą co jest najlepsze i to właśnie oni sprawiają, że Remington Shine Therapy osiąga coraz większy oraz znaczący sukces. Zresztą, najlepiej zamiast czytać na temat tej suszarki - jest skorzystać z niej i przekonać się o jej skuteczności na swoich własnych włosach.
Remington D5216 Shine Therapy Suszarka do włosów
Skrót informacji:

  • Uchwyt do zawieszenia:tak
  • Zdejmowalna kratka tylna:tak
  • Dyfuzor:tak
  • Koncentrator:tak
  • Funkcja zimnego podmuchu:tak
  • Ilość ustawień temperatury:3
  • Ilość ustawień prędkości:2
  • Prędkość powietrza:85 km/h
  • Silnik:2300 W
  • Generator jonów:tak0 komentarze