Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Philips HP8668/00 StyleCare obrotowa suszarko-lokówka

By 17:54:00 , , , , , ,

Philips HP8668/00 StyleCare obrotowa suszarko-lokówka
Philips HP8668/00 StyleCare, to automatyczna, obrotowa suszarko-lokówka, która od teraz powinna stać się wyposażeniem łazienki, każdej kobiety, chcącej pięknych, lekkich i gęstych fal na swojej głowie. Dlaczego automatyczna? Gdyż posiada funkcję automatycznego obracania, co nie tylko ułatwia z nią pracę, ale także pomaga tworzyć piękne, pełne objętości fale. Dodatkowo wyposażona jest w szczotkę (50 mm), nadającą włosom pożądaną sprężystość, stosowaną podczas finalnego układania włosów i zapewniającą efekt jak po wyjściu z salonu. Nasadka wspomagająca delikatne suszenie i stylizację, to strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o prostotę tworzenia i efekt naturalnych loków.
Philips HP8668/00 StyleCare obrotowa suszarko-lokówka
Automatyczna, obrotowa suszarko-lokówka Philips HP8668/00, to także nowoczesna technologia jonowa, która zapobiega elektryzowaniu się włosów, a także powłoka ceramiczna z keratyną, dzięki której włosy są piękne, gładkie i naturalnie błyszczące. Philips nie zapomniał także o tak ważnej funkcji, jaką jest możliwość nadmuchu zimnym powietrzem, dzięki temu można uzyskać pomoc w stylizacji włosów, bez strachu o ich uszkodzenie.  Suszarko - lokówka, posiada też koncentrator strumienia powietrza, co sprawia, że możemy nim operować w jeszcze bardziej precyzyjny sposób.
Philips HP8668/00 StyleCare obrotowa suszarko-lokówka
Rozwiązania techniczne, to nie końcowy efekt pracy, ale także ułatwienie jej. Suszarko-lokówka StyleCare, dzięki tak łatwemu rozwiązaniu jak obrotowe połączenie przewodu sieciowego, wraz z przewodem o optymalnej długości (180 cm), to pełna swoboda podczas stylizacji i brak problemu niewystarczającej długości lub plączącego się kabla. Samo obracanie się suszarko-lokówki, także możliwe jest w obie strony, co ułatwia pracę. Nie wspominając o kompaktowym kształcie, dzięki czemu jest wyjątkowo poręczna. Urządzenie pracuje z mocą 800 W, będąc jednocześnie niezwykle przyjazne dla środowiska. Proces projektowania oparty o Green Focal Areas, to gwarancja, że materiały wykorzystane do produkcji, są w zupełności bezpieczne dla nas i otaczającego nas świata.
Philips HP8668/00 StyleCare obrotowa suszarko-lokówka
W skrócie:

  • Powłoka ceramiczna z keratyną:Tak
  • Technologia jonowa:Tak
  • Zaczep do zawieszania:Tak
  • Obrotowe połączenie przewodu sieciowego:Tak
  • Okrągła szczotka 50 mm:Zapewnia bujne, gładkie i lśniące włosy
  • Nasadka:Skupia strumień powietrza
  • Wyjątkowa nasadka AirCurl:Do tworzenia fal i delikatnych loków
  • Napięcie:220–240 V
  • Moc:800 W
  • Długość przewodu:1,8 m0 komentarze