Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Ariete Look & Toast 111 Toster

By 12:51:00 , , , , ,

Ariete Look & Toast 111 toster
Toster to w aktualnych czasach obowiązkowa pozycja w każdej kuchni. Jednak standardowe tostery odchodzą do lamusa i są zastępowane na prawdę świetnymi urządzeniami, które to pozwalają na zrobienie jeszcze lepszych tostów oraz wyposażone są w dodatkowe funkcje ułatwiające korzystanie z tostera. Wspaniałą pozycją jest toster firmy Ariete Look & Toast 111, który wygląda rewelacyjnie i bez problemu będziemy mogli przechowywać go na wierzchu, będzie zdobił naszą kuchnię oraz sprawi, że będzie ona wyglądać jeszcze bardziej nowocześnie. Toster wyposażony został w dodatkowe funkcje dzięki którym przygotowanie tostów staje się jeszcze prostsze, a same tosty są przyrządzone tak jak tego chcemy oraz jak lubimy. Urządzenie dysponuje mocą 900 W co w zupełności wystarczy do podpieczenia chleba czy specjalnego chleba tostowego.
Ariete Look & Toast 111 toster
Toster posiada stosunkowo małe wymiary, lecz standardowo mieści jednocześnie dwie kromki, z których możemy zrobić tosty. Look & Toast 111 dla ułatwienia korzystania został wyposażony w minutnik dzięki któremu nasze tosty zawsze będą przypieczone dokładnie tak jak lubimy.
Ariete Look & Toast 111 toster
Urządzenie zezwala na idealne kontrolowanie postępów w opiekaniu chleba. Funkcja ta jest rzadko spotykana w standardowych tosterach więc na tym polu Look & Toast 111 na pewno się wyróżnia. Toster posiada szklane ściany dzięki czemu jesteśmy w stanie zaobserwować każdy krok przypiekania chleba. Jest to idealna opcja dla tych osób, które lubią przygotowywać dania na oko. Jest to toster mający również funkcję rozmrażania.
Ariete Look & Toast 111 toster
Jeśli więc zapomnimy rozmrozić chleba, lecz dysponujemy tym tosterem to nie będzie to dla nas problem. Urządzenie łatwo się czyści ze względu na zastosowanie specjalnej szuflady na okruszki, którą wystarczy wyjąć i wysypać okruszki z chleba. Reasumując toster Look & Toast 111 jest obowiązkową pozycją dla każdej osoby, która lubi jeść idealnie opieczone tosty. Dodatkowo toster świetnie wygląda i zapewni nam możliwość jedzenia perfekcyjnych tostów każdego dnia.
Ariete Look & Toast 111 toster
Skrót informacji:

  • Miejsce na dwie grzanki:tak
  • Minutnik:tak
  • Funkcja rozmrażania:tak
  • Funkcja podgrzewania:tak
  • Szuflada na okruszki:tak
  • Wyjmowalna szybka wewnętrzna:tak
  • Wymiary:400x160x200 mm
  • Moc:900 W
0 komentarze