Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Czajnik elektryczny do 100zł TOP10

By 18:45:00 , , , , , , , , , ,

czajnik elektryczny
Czajnik elektryczny jest to bardzo proste urządzenie i mogło by się wydawać że niezależnie jaki model wybierzemy to nie będzie miało większego wpływu na czas spędzony w kuchni.
Wiele droższych modeli czajników ma różne dodatkowe funkcje, które jednak ten czas przyśpieszą takie jak regulacje temperatury, dodatkowe filtry oczyszczające wodę czy też funkcję podtrzymywania temperatury wody, lecz nie należy lekceważyć lub też przekreślać tańszych wersji. Dlatego dzisiaj zrobiliśmy dla was listę 10 czajników elektrycznych godnych polecenia o cenie nie przekraczającej 100zł., ceny zaczerpnięte są z porównywarki cen nokaut.pl.

1. Philips HD4646/70
Philips HD4646/70
Szukając sprzętu idealnego, chcemy żeby ilość była jak największa i jak najszybciej żeby sprzęt kończył swoją pracę. Jeśli mamy takie wymagania, bez wątpienia od razu szukamy znanych i lubianych marek produktów. W tym wypadku trafiliśmy na model HD4646/70, firmy Philips. Z wyglądu jest to mało atrakcyjny i kompletnie niczym nie wyróżniający się czajnik. Nie posiada on również bardzo dużej pojemności, ponieważ zmieścić do niego możemy półtora litra wody. Natomiast nasza woda zagotuje się dosłownie w mgnieniu oka, ponieważ czajnik wyposażony jest w grzałkę o mocy 2400 watów, więc jest to o wiele więcej mocy, przy niższej pojemności niż w przypadku konkurencyjnych modeli. Można powiedzieć, że ten niepozorny czajnik jest jednym z najszybciej gotujących wodę modeli aktualnie na rynku. Tak więc jeśli często gotujemy wodę i zależy nam na czasie gotującej się wody, to ten model będzie dla nas najbardziej odpowiednim. Czajnik wyposażony jest również w prosty do wymiany filtr, który ma na celu oczyszczanie wody z kamienia.

GDZIE KUPIĆ

2. Zelmer CK1020 
Zelmer CK1020
Jeżeli szukamy prostego, a zarazem czegoś nowoczesnego w ofertach producentów czajników, powinniśmy zapoznać się z modelem CK1020, znanej marki produktu firmy Zelmer. Jest to bez wątpienia jeden z najlepszych producentów sprzętu domowego użytku i w tym wypadku zastosował nowość. Tym nowym systemem bez wątpienia jest płaska grzałka, która potrafi w bardzo szybkim tempie zagotować wodę, która zalana jest dosłownie do pełna. Czajnik posiada pojemność klasyczną dla bardziej potrzebujących osób, czyli 1,7 litra i grzałkę o mocy 2200 watów. Ale to na szczęście nie wszystko jeśli chodzi o wygodę korzystania z tego produktu. Podnoszenie denka jest o wiele wygodniejsze, ponieważ wykonujemy tą czynność zupełnie niezależnym przyciskiem i nie musimy tego robić przy nalewaku, który zazwyczaj jest bardzo mocno nagrzany od pary wodnej i można się poparzyć, przy tym modelu nam to na szczęście nie grozi. Dodatkowo koniec pracy sygnalizowany jest wyłączeniem się procesu gotowania i zgaszeniem się lampki, która sygnalizuję pracę.

GDZIE KUPIĆ

3. Zelmer 332.2

Zelmer 332.2
Jeżeli szukamy najzwyklejszego czajnika, to idealnym wyborem dla nas będzie Zelmer 332.2, a dlaczego będzie on idealny? Ponieważ posiada najbardziej klasyczny designe jaki dostępny jest na rynku, czyli biały kolor, ze srebrnymi elementami wykończenia. Dodatkowo czajnik posiada pojemność 1,7 litra i jedynie 2000 watów mocy, tak więc długość zagotowania wody może nieco się wydłużyć i przy pełnym nalaniu trochę będziemy musieli poczekać żeby zalać wrzątkiem swój napój. Faktem jest, że marka produktu jest jedną z najbardziej znanych na świecie i jest to niezawodny Zelmer, który aktualnie cieszy się doskonałą sławą. Biorąc pod uwagę, że jest to jeden z najmniej skomplikowanych w budowie modeli na rynku, mamy właściwie pewność bezawaryjności i tego, że tutaj nie ma co się zepsuć. Dodatkowo możemy w prosty sposób wymieniać filtry, tak więc woda z kamieniem nie będzie dla nas tak straszna. Jednak w dalszym ciągu musimy pamiętać o tym żeby czyścić z kamienia nas sprzęt tak żeby służył dzielnie jak najdłużej.

GDZIE KUPIĆ

4. ELDOM C400
ELDOM C400
Jeżeli szukamy oryginalnego i fajnie wyglądającego czajnika, najlepszym wyborem będzie dla nas model C400 z firmy ELDOM. A dlaczego akurat ten model? Ze względu na ciekawy i nietypowy designe, możemy wyróżnić tym małym elementem wygląd naszej kuchni. Marka produktu jest dobrze znana z tego, że sprzęty są tanie i dobrej jakości, więc dołożyć do tego wygląd i mamy sprzęt idealny. Czajnik ma przezroczysty zbiornik na wodę i podświetlenie, dlatego możemy obserwować przyjemny dla oka widok gotującej się wody, a przy zgaszonym świetle widzimy, że zaraz zakończy się cały proces gotowania. Sprzęt ten posiada półtora litra pojemności, więc dla czteroosobowej rodziny będzie wystarczający w stanowczości, dodatkowo posiada obrotową podstawkę o 360 stopni, więc jak byśmy nie ustawili naszego czajnika, to nasza woda i tak się zagotuje. Dzięki filtrom możemy spokojni być o czystość naszej wody. Pamiętajmy o tym, że kupując oryginalny i niebanalny produkt, możemy być pewni, że nasz sprzęt będzie długo nam służył.

GDZIE KUPIĆ

5. Tefal KO330830
Tefal KO330830
Jeżeli potrzebny nam jest prosty czajnik, który spokojnie stanie sobie w kącie naszej kuchni i nie chcemy żeby rzucał się w oczy, ponieważ nie taki jest zamysł jest naszego wnętrza. To Idealnym rozwiązaniem będzie czajnik firmy Tefal i model KO330830. Jest to stylowy i o prostym wyglądzie czarny czajnik o srebrnych wykończeniach. Dodatkowo posiada on dokładnie prawie dwa litry pojemności, a dokładnie 1,7 litra, więc spokojnie możemy przygotować bardzo dużą ilość herbat i kawy jednocześnie, a przy mocy grzałki 2200 watów, nasza herbata, lub kawa będzie gotowa dosłownie w mgnieniu oka. Posiadamy również możliwość wymiany filtra, więc właściwie kamień nie jest dla nas straszny, jednak pamiętajmy o czyszczeniu, żeby nasz napój zawsze był świeży i przyjemny. Marka produktu jest każdemu dobrze znana i lubiana przez wszystkie osoby, które dużą część czasu spędzają w kuchni, więc nie powinniśmy czuć zawodu i rozczarowania po kupnie tego modelu. Zawsze inwestujmy w firmy i producentów których znamy.

GDZIE KUPIĆ

6. Bosch TWK7604
Bosch TWK7604
Szukając czajnika głównie zależy nam na jego wykonaniu i na tym, żeby był wykonany z jak najlepszego tworzywa. Ważne jest również jak ten czajnik wygląda. Weźmy na przykład model Boscha TWK7604. Jest to bardzo stylowy model w kolorze czerwonym, tak więc będzie idealnie pasował do białych i nowoczesnych kuchni. Marka produktu jest bezapelacyjnie czołowym producentem sprzętu wykorzystywanego w domowym zaciszu i gospodarstwie. Ten model czajnika posiada oczywiście wszystkie potrzebne parametry, czyli automatykę wyłączania po zagotowaniu wody i podświetlany przycisk włączenia i wyłączenia. Dodatkowym atutem jest jego pojemność, ponieważ pomieścić w sobie może dokładnie 1,7 litra wody, przy niewielkiej wadze, ponieważ pusty czajnik waży jedynie jeden kilogram, więc nawet osoby słabsze sobie spokojnie z nim poradzą przy pełnym napełnieniu. Moc od 1600 watów, nawet do 2200 watów, tak więc w zależności ile wody gotujemy, tyle czajnik nam zużyje prądu i jeśli mieszkamy sami, nie będziemy płacili większy rachunków za prąd.

GDZIE KUPIĆ

7. Zelmer 432
Zelmer 432
Nad czym zastanawiamy się podczas szukania czajnika dla domu? Zazwyczaj najważniejszy jest kolor i pojemność. Drugim warunkiem jest pojemność i ewentualnie moc, która również jest ważna w stosunku do pojemności. Weźmy na przykład model Zelmer 432, jest to czarny model o pojemności półtora litra, tak więc jest to optymalna ilość wody dla około trzech, lub czterech osób. Moc czajnika jest to 2200 watów, więc z taką mocą spokojnie sobie poradzi nawet z pełnym zalaniem go wodą. Marka produktu jest wszystkim dobrze znana i pozytywnie oceniana. Ten model można nabyć w dwóch wariantach kolorystycznych, czyli jest to kolor biały, ewentualnie czarny, więc są to najbardziej optymalne kolory, które pasują dosłownie do każdego wnętrza i stylistyki. Dodatkowo sprzęt jest wyposażony w informację świetlną o włączeniu go, więc zawsze mamy pewność kiedy woda zakończyła proces gotowania i możliwość łatwego wymiany filtrów, więc nie musimy martwić się o zanieczyszczenia wody kamieniem.

GDZIE KUPIĆ

8. Hyundai VK 148
Hyundai VK 148
Firma Hyundai od zawsze kojarzy się wszystkim tylko z produkcja samochodów i mało kto wie, że zajmują się oni również produkcją wielu innych rzeczy, służących głównie ludziom do codziennego użytku. Na przykład, model czajnika wyprodukowanego przez Hyundai'a VK 148. Jest to niewielki czajnik elektryczny idealny dla jednej, lub dwóch osób. Ponieważ jego pojemność wynosi jedynie 1,2 litra, a jego moc to 1630 watów. Może wydawać się to mało i nie wystarczająco, jednak dla takiej ilości wody będzie to na pewno odpowiednia moc i większa jest zupełnie nie potrzebna. Sprzęt posiada oczywiście podziałkę, które wskazuję ilość gotowanej wody i świetlny sygnalizator o tym, że sprzęt jest włączony. Jest to model produktu, który na pewno świetnie sprawdzi się w podróży, ponieważ nie zajmie nam dużo miejsca, a marka produktu mówi sama za siebie. Czajnik w swoim wyposażeniu posiada również łatwo wyciągalny filtr, tak więc w przypadku mocno zabrudzonej wody kamieniem, możemy szybko wymienić filtr.

GDZIE KUPIĆ

9. ADLER AD 1225
ADLER AD 1225
Jeżeli szukamy czajnika, na pewno chcemy żeby wyglądał estetycznie i pasował nam do wnętrza domu, lub mieszkania. Model ADLER AD 1225 bez wątpienia spełni tą funkcję, ponieważ biorąc pod uwagę jego przezroczyste ścianki i podświetlenie na niebieski kolor od dołu, możemy spodziewać się bardzo fajnego i ciekawego efektu. Model produktu sam mówi o tym jaka jest marka, a ten na pewno mówi, że wszystko jest tak jak powinno. Maksymalna pojemność czajnika to 1,7 litra, więc spokojnie możemy zagotować wodę dla wielu osób, a najmniejsza ilość jaką możemy bezpiecznie w czajniku włączyć do gotowania to 0,5 litra. Czajnik wyposażony jest w moc 2000 wat, więc jest to na pewno wysoko i wystarczająco żeby szybko zagotować wodę. Waga czajnika to delikatnie ponad jeden kilogram, tak więc nie jest to ciężki egzemplarz i nawet osoby słabsze spokojnie powinny sobie poradzić z jego wagą przy pełnym napełnieniu wodą tego modelu. Przy okazji na pewno będzie świetnie wyglądał w domu, lub mieszkaniu ze względu na designe.

GDZIE KUPIĆ

10. MPM MCZ-32
MPM MCZ-32
Nawet jeśli jesteśmy producentami, lub handlowcami danego sprzętu. Jesteśmy również jednocześnie klientami i to nie ulega żadnej wątpliwości, a będąc klientem na pewno szukamy sobie sprzętu tak żeby model produktu spełniał wszystkie nasze wymagania i był to produkt najlepszy. Więc czy Marka produktu ma znaczenie? Weźmy na przykład czajnik MPM MCZ-32. Jest to bez wątpienia najzwyklejszy, klasyczny czajnik, który posiada grzałkę na zewnątrz, oraz wielostopniowy system zabezpieczeń. Ale czy taki zwykły czajnik spełni nasze wymagania? Na pewno, ponieważ posiada moc 2200 watów, więc na pewno szybko nasza woda się zagrzeje. Posiada on również filtry, tak więc bez problemu może być spokojni o nasze zdrowie i kamień który pojawia się w wodzie, a który nie do końca jest dobry dla naszego zdrowia. Wygląd również jest zachęcający, ponieważ biały kolor z jasnymi zielonymi stawkami wygląda bez wątpienia ciekawie i przyciąga uwagę, przy czym wygląda stylowo.

GDZIE KUPIĆ

Jak widzicie różnorodność czajników elektrycznych w cenie do 100zł jest naprawdę duża, w ofercie możemy znaleźć produkty funkcjonalne oraz te o niesamowitym wyglądzie. Każdy z nas ma inne wymagania odnośnie design-u jak i parametrach produktu, więc ocenę pozostawiamy wam użytkownikom. Jeśli macie chęć podzielenia się swoimi spostrzeżeniami zapraszamy do komentowania.

0 komentarze