Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Tefal Easy Soup BL841138

By 17:59:00 , , , , , , , , ,

Wielofunkcyjne urządzenia do naszej kuchni dostępne są obecnie w wielu sklepach. Niektóre wręcz zaskakują swoimi możliwościami i pozwalają nam na przygotowanie na prawdę znakomitych dań, których bez nich nie bylibyśmy w stanie zrobić. Jeśli więc myślimy nad zakupem nowego urządzenia do naszej kuchni, które łączy w sobie funkcję zarówno blendera jak i gotowania w bardzo szybki sposób to znakomitym rozwiązaniem będzie zakup urządzenia Easy Soup.
Blendery z funkcją gotowania to znakomita opcja dla wszystkich osób, które pragną przygotowywać sobie zdrowe i na prawdę przepyszne zupy. Dzięki urządzeniu Easy Soup będziesz w stanie zaoszczędzić czas, który musisz spędzać w kuchni podczas gotowania. Easy Soup przyśpieszy całość gotowania, a ostatecznie otrzymasz zupę, która posiada intensywny smak i jest z pewnością niepowtarzalna. Urządzenie to pozwala przygotować zupy kremy czy także zupy posiadające kawałki warzyw. Nie obejdzie się również bez konfitur czy blendowania. Dodatkowo do urządzenia Tefal Easy Soup dołączona jest specjalna książka posiadająca wiele przeróżnych przepisów na zupy.
Tefal Easy Soup to gwarancja satysfakcji, szybkie gotowanie i przepyszne posiłki każdego dnia. Gotowanie zup bez tego urządzenia jest czasochłonne i czasami nie jesteśmy w stanie sobie ich przygotować. Zupy to jednak wspaniałe danie, które z pewnością warto jeść bowiem między innymi dostarczają one do naszego organizmu mnóstwa składników odżywczych.
Podczas zimy jest to znakomite danie, które rozgrzewa. W lecie możemy korzystać z zup owocowych czy przygotowywać sobie chłodniki. Co więcej zupy nie tuczą i są idealnym sposobem na spożywanie warzyw co na pewno będzie znakomitą alternatywą dla osób, które nie przepadają za nimi w tradycyjnej formie. Podsumowując urządzenie Tefal Easy Soup pozwoli Ci na przygotowanie wielu przepysznych zup w bardzo krótkim czasie co znakomicie wpłynie na twoje samopoczucie i zdrowie. Zaoszczędzisz czas i będziesz w stanie każdego dnia zjeść przepyszną i świeżo przygotowaną zupę.
W skrócie:

  • Pojemność:1,2 litra
  • Gotuje i miesza posiłek:Tak
  • Szybka i intuicyjna obsługa:Tak
  • automatyczne programy do przygotowywania zup i dań:4
  • Funkcja utrzymywania optymalnej temperatury:40 minut od zakończenia gotowania
  • Sygnał zakończenia gotowania:Tak
  • Podwójna izolacja zapewniająca bezpieczeństwo:Tak
  • Wygodny ergonomiczny uchwyt:Tak
  • Moc:1000 W
  • Funkcja łatwego czyszczenia:Tak
Źródło: tefal/maxmix24.pl

0 komentarze