Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Philips HD4825 Daily Collection Toster

By 19:00:00 , , , , , ,

Któż nie lubi klasycznego śniadania kontynentalnego? Kto nie kocha zapachu świeżych tostów z masłem i dżemem, a do tego aromatu czarnej, mocnej kawy? Komu nie przywołuje to wspomnień beztroskich wakacji, a przynajmniej leniwego, niedzielnego poranka? Nic więc dziwnego, że toster to jedno z najpopularniejszych urządzeń AGD, które możemy znaleźć niemal w każdej kuchni.

Philips Toster Daily Collection niewielkie, estetyczne urządzenie, wykonane z metalu, w minimalistycznym stylu – dzięki czemu jest zarówno praktyczne, jak i eleganckie. Dzięki połączeniu matowego metalu i czarnych wykończeń z tworzyw sztucznych toster ma uniwersalny charakter i pasuje do każdego wnętrza. Zastosowane małe wymiary i schowek na przewód pozwalają wygodnie przechowywać urządzenie, dzięki czemu toster świetnie sprawdza się również w małych kuchniach.
Philips HD4825/90 pomoże nam łatwo i szybko przygotować zapas smakowitych kromek. Pozwala również na rozmrażanie tostów i przygotowanie apetycznego śniadania praktycznie bezpośrednio po wyjęciu pieczywa z zamrażalnika. Dzięki zastosowaniu wydłużonej platformy grzejnej możemy jednocześnie rozmrozić i natychmiast apetycznie przyrumienić pieczywo – wszystko za pomocą jednego urządzenia.
Dodatkowo, toster wyposażony jest w specjalna regulację czasu pracy, dzięki czemu możesz dobrać czas opiekania do swoich indywidualnych preferencji – i zawsze mieć pewność, że tosty będą przygotowane dokładnie tak, jak lubisz.
Dodatkowo urządzenie posiada szereg zabezpieczeń – specjalnie zaprojektowany wysoki podnośnik pozwala nie tylko przygotowywać mniejsze porcje pieczywa, pozwala też na łatwiejsze wyjmowanie gotowych tostów z urządzenia, zmniejszając ryzyko ewentualnych oparzeń. Dodatkowo, w przypadku nieprawidłowości, lub gdy po prostu nabierzesz ochoty na nieco mniej przyrumienione tosty – specjalna funkcja STOP pozwoli na przerwanie pracy w dowolnym momencie. Jednocześnie nie musimy przejmować się resztkami i okruszkami wpadającymi do wnętrza urządzenia – specjalna tacka na okruszki ułatwia czyszczenie i pozwala na utrzymanie urządzenia w nienagannej czystości.
Informacje ogólne:

 • Schowek na przewód:Tak
 • Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa:Tak
 • Przycisk anulowania:Tak
 • Funkcja podnoszenia pieczywa:Tak
 • Regulacja opiekania:Tak
 • Wymiary produktu (szer. x gł. x wys.):265 x 157 x 130  mm

Dane techniczne:

 • Materiały:Metalowa obudowa, plastikowe pokrętła/uchwyty (PBT)
 • Kolor(y):Czarny i stal szlachetna
 • Moc:800 W
 • Napięcie:220–240  V
 • Częstotliwość:50/60  Hz


Źródło: philips/maxmix24.pl

0 komentarze