Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Braun CJ 3000 Wyciskarka do cytrusów

By 18:00:00 , , , , , ,

Owoce cytrusowe to samo zdrowie - są pyszne i zawierają wiele witamin. Dlatego właśnie każdy z nas powinien jak najczęściej po nie sięgać, a w szczególności w okresie zimowym gdy człowiek najbardziej narażony jest na różnego rodzaju choroby czy przeziębienia. Na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, że największa ilość witamin znajduje się w cytrusach świeżych. Warto więc wypijać regularnie pyszny sok ze świeżo wyciskanych cytrusów. Taki sok to prawdziwa bomba z witamin, która bardzo pozytywnie wpłynie na nasz organizm, zapewni nam dodatkową energię i wzmocni odporność. Cytrusy posiadają mnóstwo beta-karotenu czy także witaminy C. Jest to więc również znakomite rozwiązanie na skuteczną walkę z wolnymi rodnikami.
Wyciskarka do cytrusów to najlepszy sposób na szybkie przygotowanie sobie przepysznego soku. Sok taki z pewnością szybko postawi nas na nogi. Jeśli chcemy przygotować jak najlepszy sok to warto zaopatrzyć się w specjalne urządzenie, które nam to umożliwi. Bardzo polecana będzie tutaj wyciskarka do cytrusów firmy Braun model CJ 3000.
Urządzenie to pozwoli nam w każdej chwili bezproblemowo przygotować sobie świeżo wyciskany sok z cytrusów zapewniający nam dodatkową energię i witalność. Porcja witamin każdego dnia jest wskazana dla każdego, a w dodatku sok taki jest na prawdę przepyszny. Wyciskarka do cytrusów Braun charakteryzuje się bardzo prostą i wygodną obsługą, a także możliwością przygotowania wieloowocowych soków oraz koktajli. Bez problemu przy pomocy tej wyciskarki przygotujesz soki wedle konkretnych przepisów. Urządzenie pozwala nam kontrolować ilość miąższu czy posiada również funkcję automatycznego star/stop. Dzięki funkcjo obustronnych obrotów jesteśmy w stanie wycisnąć z każdego owocu to co najlepsze. Wyciskarka do cytrusów Braun to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Z pewnością nie pożałujesz zakupu tego urządzenia już po pierwszym jego wypróbowaniu. Soki będą dawać Ci niezbędnej energii i witalności każdego dnia, a Ty bardzo szybko poczujesz się lepiej.
W skrócie:

  • Pojemność:350 ml
  • Regulacja pulpy:Tak
  • Funkcja zmiany obrotów (w lewo i prawo):Tak
  • Automatyczny Start/Stop:Tak
  • System zapobiegający kapaniu:Tak
  • Misa z podziałką:Tak
  • Miejsce na zwinięcie kabla:Tak
  • Moc (wat):20 W

Źródło: braun/maxmix24.pl

0 komentarze