Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Zelmer ZCK1274A Czajnik elektryczny

By 16:23:00 , , , , ,

Być może wielu osobom wydaje się, że elementy wyposażenia kuchni nie są aż tak ważne dla wyglądu całego domu. Z tego powodu, często nie zwracamy uwagi na to czy chociażby nowo kupiony czajnik wpasowuje się w estetykę całej naszej kuchni. Okazuje się jednak, że nawet taki szczegół może mieć ogromne znaczenie, a źle dobrany jest w stanie zrujnować całą naszą pracę włożoną w dekorację konkretnego pomieszczenia. Co zatem należy zrobić aby tak się nie stało?
Oczywiście, decydując się na zakup konkretnego urządzenia zwracamy uwagę przede wszystkim na jego jakość. W tym przypadku, produkowane przez firmę zelmer czajniki zdecydowanie przodują w rankingach klientów. Czy jednak spełniają ich oczekiwania również pod względem estetycznym? Okazuje się, że tak! Pośród oferowanych przez producenta modeli, bez jakiegokolwiek problemu każdy znajdzie coś dopasowanego do swojej kuchni. Przeglądając sprzedawane przez zelmer czajniki, jeden szczególnie przyciąga naszą uwagę. Mówię tutaj o modelu ZCK1274A, swoim niebanalnym kolorem i kształtem przyciąga wiele spojrzeń. Kolor nie jest jego jedynym atutem, jedną z wielu zalet tego czajnika jest moc 2200W dzięki której w bardzo krótkim czasie jesteśmy wstanie zagotować maksymalną ilość wody jest to aż 1,7l. W kuchni od czajnika wymagamy również wygody użytkowania i tutaj firma Zelmer stanęła na wysokości zadania, dzięki idealnie wyprofilowanej rączce urządzenie idealnie leży w dłoni, zaś pokrywka otwierana z przycisku sprawia że zelmer czajnik nie odstaje od swojej konkurencji i jest często wybierany przez konsumentów.

  Parametry ogólne


  Apple

  Stal nierdzewna

  24 miesiące

  Parametry techniczne


  • 1.7

  • 2200

  Pojedynczy

  Zakryta

  Tak

  Funkcje


  Tak

  Tak

  Tak

  -Wspomagane otwieranie pokrywy
  -Automatyczne wyłączenie po zdjęciu z podstawy
  -Podświetlany włącznik
  -Filtr zatrzymujący osady
Źródło: zelmer/maxmix24.pl  0 komentarze