Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Tefal TT3601 New Express Toster

By 20:53:00 , , , , , , ,

Nic nie równa się z zapachem świeżych tostów o poranku. Ciepły pączek, czy rogalik stanowią zawsze ciekawą przekąskę w ciągu dnia. Tefal toster New Express pomoże ci zarówno przygotować chrupiące, apetyczne tosty na śniadanie, jak i pomoże podgrzać bułeczki na popołudniową przekąskę.

Oznakowany jako toster TT3601 jest eleganckim i nowoczesnym urządzeniem, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni. Dzięki dwóm szerokim wejściom możemy piec dwa tosty równocześnie, a siedmiostopniowa regulacja temperatury pozwoli osiągnąć taki stopień chrupkości, jaki tylko sobie wymarzysz. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w funkcje rozmrażania i podgrzewania wcześniej przygotowanego pieczywa. Dzięki temu zamrożone pieczywo ogrzewa się równomiernie, a tosty pozostałe po poprzednim pieczeniu nigdy się nie marnują. Eleganckie i ekologiczne rozwiązanie.

Dodatkowo toster wyposażony jest w ruszt, dzięki któremu podgrzejesz swoje ulubione rogaliki, pączki, croissanty, czy bułeczki. Dzięki specjalnej tacce z uchwytem bez problemów pozbędziesz okruszków i resztek, dzięki czemu urządzenie zachowa czystość i estetykę.
Dla twojego bezpieczeństwa Tefal toster wyposażony został w specjalny przycisk, który pozwala na zatrzymanie opiekania w dowolnym momencie. Dzięki temu możesz zatrzymać cykl w sytuacji zagrożenia poparzeniem, czy choćby w przypadku zbyt nadmiernego podgrzania tosta- koniec z grzankami spalonymi na węgiel!

0 komentarze