Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Russell Hobbs 22160-56 Grill elektryczny

By 19:28:00 , , , , ,

W naszym kraju niezmiernie dużym uwielbieniem cieszy się grillowanie. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jest to ogólnonarodowy zwyczaj bez względu na wiek. Dotychczas obyczaj ten praktykowany był jedynie w okresie od wiosny do jesieni i to wyłącznie, kiedy pozwalała na to aura. Od niedawna za sprawą rozwoju technologicznego można praktykować grillowanie przez okrągły rok i to na dodatek bez opuszczania domowych pieleszy. Do tego celu idealnie wręcz nadaje się grill elektryczny. Wspomniane przed momentem urządzenie do swojej pracy pozyskuje energię z prądu elektrycznego. Niepodważalnym atutem owego sprzętu jest jego banalna wręcz prostota obsługa oraz szybkość w przygotowywaniu poszczególnych potraw.

Należy tylko przy pomocy jednego guzika uruchomić sprzęt, a już po niedługiej chwili można delektować się grillowanymi potrawami. Warto nabyć grill elektryczny nie tylko z powodu prostoty obsługi, bo jest to też okazja do delektowania się znacznie zdrowszymi daniami niż w przypadku smażenia na tradycyjnym grillu. Dzieje się tak chociażby dlatego, że wytapiający się tłuszcz nie obcieka na węgiel, co zawsze skutkuje powstaniem toksycznych związków.

Mając do swojej dyspozycji elektryczny odpowiednik unikamy tego zagrożenia, bo tłuszcz wytapiający się z potraw obcieka na specjalne podstawki. Skutkiem tego każdy smakosz może delektować się smacznym i do tego niskokalorycznym jedzeniem. Doskonałym wręcz przykładem takiego właśnie urządzenia jest Russell Hobbs 22160-56.
Z pomocą tegoż właśnie urządzenia można w każdej chwili przygotować błyskawicznie i do tego zdrowy posiłek Wspomniane urządzenie posiada płytę odprowadzającą tłuszcz, co w tym wypadku oznacza jego redukcję w grillowanych potrawach nawet o 42 procent. Nabywając Russell Hobbs Family Grill & Melt wchodzimy w posiadanie urządzenia wyśmienicie nadającego się do sporządzania posiłków dla całej familii, bo producent przewidział możliwość przygotowania do 5 porcji jednocześnie. Każdy, kto zwraca uwagę na szybkość przygotowania potraw oraz ich wpływ na nasze zdrowie powinien wspomniany grill elektryczny włączyć w obszar swoich zainteresowań.

GDZIE KUPIĆ

Źródło: Russell Hobbs/maxmix24.pl

0 komentarze