Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Electrolux ESB7300S Blender stojący

By 18:55:00 , , , , , , ,

Jeśli lubisz gotować i cenisz szybkie gotowanie, polecam blender stojący Electrolux. To praktyczne urządzenie błyskawicznie posieka  i zmiksuje potrzebne składniki. W krótką chwilę rozdrobni jarzyny do sosu, zmiksuje owoce do koktajlu i wymiesza ciasto na naleśniki - wystarczy, że wrzucisz do niego produkty i naciśniesz jeden przycisk.
Blender stojący ma niezawodne ostrza ze stali szlachetnej, pojemny dzban na produkty oraz praktyczną funkcję pulsacyjną. 

Electrolux to jedna z najstarszych i jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijających się światowych marek. Niezawodność, funkcjonalność i nowoczesny design to atuty, którymi Electrolux skutecznie zdobywa rynek małego AGD nie tylko w Polsce. 

Blender kielichowy z podświetlanym elektronicznym panelem sterowania. Urządzenie wyposażone jest w silnik o mocy 900 W, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie z siekaniem i mieszaniem różnych produktów. Duży dzbanek o pojemności 1,65 l wykonany jest ze szkła hartowanego. Przy jego pomocy można przygotować zupy, sosy i koktajle mleczne, można także miksować owoce, warzywa, mięso oraz ucierać gotowane składniki do jedzenia dla niemowląt. Mikser posiada 5 funkcji CRUSH, LOW, HIGH, PULSE i SMOOTH, co pozwala dostosować jego pracę do naszych potrzeb. Electrolux ESB7300S to także elegancki i ciekawy design.

Technologia ostrzy tytanowych i konstrukcja urządzenia zapewniają dużą wydajność i skuteczność miksowania, a także większą trwałość.
Silnik o mocy 900 W skraca czas i ułatwia rozdrabnianie owoców, lodu, orzechów itp. To prawdziwa moc w Twoich rękach.
Duży dzbanek o pojemności 1,65 l umożliwia rozdrabnianie i mieszanie dużych porcji produktów. Lekkie szkło termiczne nie tylko jest praktyczne w użytkowaniu i nadaje się do mycia w zmywarce, ale także nie szkodzą mu szybkie zmiany temperatury.
Projektując nasze produkty, staramy się im zapewnić nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także doskonałe walory użytkowe, łatwość obsługi i wytrzymałość. Ten blender stołowy jest wykonany ze stali nierdzewnej, ma wyjmowane ostrza i nadający się do mycia w zmywarce szklany dzbanek. Oczywiście także wygląda doskonale.

W skrócie:


Moc [W] 
900
Konstrukcja 
Długość przewodu [m]: 1.2
Inne 
Możliwość mycia poszczególnych części w zmywarce
Tryb pulsacyjny 
Tak Tak
Pojemność 
1.65
Dzbanek 
Szklany , Przezroczysty
Ostrza 
Wyjmowane - ułatwiające czyszczenie , Tytanowe
Linia 
Expressionist
Kolor 
Stalowy
Gwarancja 
24 miesiące

GDZIE KUPIĆ


Źródło: Electrolux/maxmix24.pl0 komentarze