Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Zelmer ZFS1006X (Alexis 493.6) krajalnica

By 21:30:00 , , , , , ,

Krajalnica nie do zdarcia – mocna, metalowa konstrukcja gwarantuje niezawodną pracę przez długie lata. Stalowy nóż o hartowanym ostrzu oraz ukośne ustawienie stolika zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania. Elegancji urządzeniu dodają chromoniklowe wykończenia detali.
Krajalnica Zelmer Alexis ZFS1006X silver (493.6) - stabilna, metalowa konstrukcja jest gwarancją długotrwałości, wytrzymałości i wysokiej precyzji krojenia. Świetnie dopasowana do dłoni pomaga w bezpiecznym i wygodnym posługiwaniu się urządzeniem. Urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem, a także przed przypadkowym wysunięciem wózka. Dodatkowo krajalnica wyposażona jest w nóż do serów i wędlin wykonany ze stali nierdzewnej.
Płynna regulacja krojenia to cecha charakterystyczna dla krajalnicy Zelmer Alexis ZFS1006X silver (493.6). Duża rozpiętość grubości wahająca się od 0 do 15 mm pozwala na wygodne krojenie pieczywa z możliwością dowolnego dostosowania do potrzeb. Dzięki dołączonemu dociskaczowi produktów możemy być pewni, że praca z urządzeniem jest w pełni bezpieczna. Tą i wiele innych krajalnic można znaleźć na maxmix24.pl

Tradycja niezawodności
Zelmer to jedna z najstarszych i jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich marek. Niezawodność, funkcjonalność i nowoczesny design to atuty, którymi Zelmer skutecznie zdobywa rynek małego AGD nie tylko w Polsce. Jesteśmy w opinii konsumentów synonimem trwałości i niezawodności: aż 93% klientów jest zadowolonych z użytkowania Naszych wyrobów i tyle samo poleciłoby markę Zelmer znajomym.

Krajalnice Zelmer

Jak szybko pokroić bochenek chleba? Krajalnica Zelmer!
Gdy zależy Ci na równych kromkach chleba,  porcjach steków idealnej grubości czy cienkich plastrach szynki lub ananasa, polecamy krajalnice Zelmer. 

Szybko i bezpiecznie pokroisz nimi różne produkty w porcje tak cienkie, jak tylko sobie życzysz. To niezastąpione urządzenie do codziennego użytku, zwłaszcza gdy masz liczną rodzinę lub często urządzasz spotkania z przyjaciółmi.

Wszystkie krajalnice Zelmer zostały wyposażone w dociskacz produktów, najwyższej jakości nóż ze stali szlachetnej i wygodną funkcję płynnej regulacji grubości krojenia.

Osobom ceniącym kompleksowe rozwiązania i maksymalną efektywność polecamy modele wyposażone w dodatkowy. specjalny nóż umożliwiający precyzyjne krojenie wędlin, sera, warzyw i owoców.

Specyfikacja:


  • Okres gwarancji: 24 miesiące
  • Załączone wyposażenie: dociskacz produktów; tacka ze stali chromoniklowej; specjalny nóż do sera i wędlin
  • Obudowa: Plastikowa
  • Regulacja grubości krojenia: Tak
  • Zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem: Tak
  • Maksymalna grubość krojenia [mm]: 15
  • Inne: podstawa antypoślizgowa
  • Inne: zabezpieczenie przed przypadkowym wysunięciem wózka; zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem; możliwośc zastosowanie specjalnego noża do sera, wędlin i owoców
  • Waga [kg]: 4.4
  • Moc: 200

GDZIE KUPIĆ

Źródło: zelmer.pl , maxmix24.pl


0 komentarze